Gwiazda "Gry o tron" na pierwszych zdjęciach z 3. sezonu "Killing Eve". Kogo zagra?

03.04.2020 12:50
Gwiazda "Gry o tron" na pierwszych zdjęciach z 3. sezonu "Killing Eve". Kogo zagra? Fot. materiały prasowe BBC America

Gemma Whelan dołączyła do obsady serialu "Killing Eve" i pojawi się w 3. sezonie. W kogo przyszło jej się wcielić? Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Gemma Whelan wystąpiła w takich produkcjach jak "The End of the F***ing World" czy "Emma", jednak jej najpopularniejszym występem jest z pewnością rola Yary Greyjoy w "Grze o tron". Brytyjska aktorka dołączyła do obsady innego popularnego - "Killing Eve". W kogo się wcieli? Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Gwiazda "Gry o tron" na pierwszych zdjęciach z 3. sezonu "Killing Eve"

3. sezon "Killing Eve", ku uciesze fanów, ukaże się dwa tygodnie wcześniej. Wydarzenia z zaskakującego finału poprzedniej serii zostaną wyjaśnione, a akcja przeskoczy aż o 6 miesięcy. Poznamy wówczas kilka nowych twarzy, a wśród nich będzie bohaterka grana przez Gemmę Whelan.

Przeczytaj także

Aktorka znana z "Gry o tron" wystąpi w roli Geraldine - niezwykle empatyczna córka byłej szefowej Ewy, Carolyn (w tej roli Fiona Shaw). Co się stanie, gdy Geraldine ponownie spotka swą matkę? Tego dowiecie się już wkrótce. Tymczasem możecie rzucić okiem na pierwsze zdjęcia przedstawiające bohaterkę. 

Przeczytaj także

Premiera 3. sezonu "Killing Eve" odbędzie się 12 kwietnia 2020 roku. Poza Gemmą Whelan do obsady dołączyli również: Harriet Walter , Danny Sapani, Camille Cottin, Steve Pemberton, Raj Bajaj, Turlough Convery, Pedja Bjelac oraz Evgenia Dodina.

Zobacz też: Co oglądać podczas kwarantanny? Lista 10 seriali, które umilą nam czas 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.