"Gra o tron" - Nathalie Emmanuel odpowiedziała na zarzuty wobec ostatniego sezonu i śmierci jej postaci

06.07.2021 13:50
"Gra o tron" - Nathalie Emmanuel odpowiedziała na zarzuty wobec ostatniego sezonu i śmierci jej postaci Fot. Sipa USA/Sipa USA/East News

Nathalie Emmanuel odpowiedziała na zarzuty wobec ostatniego sezonu "Gry o tron" i śmierci jej postaci, Missandei. Aktorka nie kryła swojego zdziwienia wywołanego przez reakcje fanów.

Gra o tron - Nathalie Emmanuel szczerze o ostatnim sezonie i śmierci Missandei

Emmanuel, która grała Missandei, zaufaną asystentkę Daenerys Targaryen w serialu HBO "Gra o tron", niedawno zabrała głos na temat reakcji fanów na wydarzenia przedstawione w finałowym sezonie produkcji. Konkretnie chodziło jej o śmierć swojej bohaterki.

Polecamy

Jak wyjawiła w rozmowie z Vogue, spodziewała się reakcji na jej śmierć, ale nie miała pojęcia, że będzie ona tak głośna i duża:

Kiedy usłyszałam, że Missandei ma zginąć, to wiedziałam, że przez to, że to jedyna ciemnoskóra kobieta w głównej obsadzie serialu, ta śmierć będzie wstrząsająca dla ludzi. Poza tym to po prostu była dobra postać, przyjazna i miła kobieta. Nie spodziewałam się się jednak, że będzie tak ogromna. Mam wrażenie, że to wywołało dyskusję, czy w serialach tego typu jest więcej miejsca dla osób jak ja. Myślę, że tak - jest dla nas miejsce.

Polecamy

Nathalie Emmanuel promuje obecnie "Szybkich i wściekłych 9", a podczas rozmowy z NME stwierdziła, że ma jedną wymarzoną osobę, z którą chciałaby wystąpić w nowej odsłonie serii - jest nią Beyonce. Aktorka stwierdziła, że Queen B mogłaby się pojawić dosłownie w jednej scenie i być po prostu najlepszą przyjaciółką jej postaci, Ramsey. 

"Szybcy i wściekli 9" zadebiutowali w kinach 25 czerwca 2021 roku. W planach są kolejne dwa filmy w serii, ale niestety na razie nie wiemy, czy pojawi się w nich Beyonce. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.