Gwiazda „Gry o tron” pogubiła się w fabule serialu

Sergiusz Kurczuk
28.12.2017 11:06
Gwiazda „Gry o tron” pogubiła się w fabule serialu Fot. kadr z serialu Gra o tron

Wcielający się w Ogara Rory McCann nie odnajduje się w zawiłościach historii walki o Żelazny Tron. Nic dziwnego. Aktor nie obejrzał nigdy całego serialu. 

Serial „Gra o tron” pojawił się na antenie HBO w roku 2011. Nic dziwnego, że nawet najwierniejszym fanom może się czasem zdarzyć zapomnieć o jakiejś postaci bądź wątku fabularnym. Ciekawe, czy pamiętacie, jak zginęli ważniejsi bohaterowie historii o Westeros. I chociaż zostało udowodnione, że na podstawie jednego odcinka można mniej więcej wywnioskować, co działo się w poprzednich sezonach, niektórzy mają problemy z rozeznaniem się w tych wszystkich rodach, skomplikowanych koligacjach rodzinnych i zawiłych intrygach. I wcale nie musi chodzić o widzów. 

Nie każdy jest jak Liam Cunningham - odtwórca Davosa, który stał się pewnego rodzaju ekspertem od fabuły „Gry o tron”Rory McCann, grający jedną z najbardziej lubianych postaci - Sandora Clegane'a lepiej znanego jako Ogar, wyznał, że nigdy nie oglądał całego serialu, przez co czuje się trochę zagubiony. Dochodzi przez to do zabawnych sytuacji. Opowiedział o tym na łamach SFX Magazine. 

Właściwie nie oglądałem całego serialu. Jestem zbyt zagubiony! Spotkałem aktorów z „Gry o tron” i nie miałem pojęcia kogo grają, a najwyraźniej pracują na tym samym planie od lat. 

McCann twierdzi, że w końcu znajdzie czas na obejrzenie całego serialu. Przypomniał też, że nie należy wierzyć słowom obsady „Gry o tron”, jeśli chodzi o nadchodzące serie. O tym samym mówiła zresztą niedawno Emilia Clarke, która gra serialową Deanerys. W pewnym momencie wydawało się, że Ogar zginął. Jego powrót miał być zaskoczeniem dla widzów, więc nie mógł zdradzić, że Clegane tak naprawdę żyje.

Gra o tron Fot. kadr z serialu Gra o tron

Byłem na kilku Comic-Conach, kiedy nie występowałem w serialu i ciągle tylko kłamałem, kłamałem i kłamałem.

Kto wie, może McCann w rozmowie z SFX Magazine również kłamał, żeby dziennikarze nie ciągnęli go za język na temat finałowego sezonu „Gry o tron”? Z drugiej strony, to nie jedyny członek obsady serialu, który nie wiedział, o co chodzi w fabule

Jak zakończy się adaptacja sagi George'a R.R. Martina? Dowiemy się dopiero w roku 2019

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.