28.12.2017 11:06

Gwiazda „Gry o tron” pogubiła się w fabule serialu

Wcielający się w Ogara Rory McCann nie odnajduje się w zawiłościach historii walki o Żelazny Tron. Nic dziwnego. Aktor nie obejrzał nigdy całego serialu. 

Rory McCann (Ogar)
foto: kadr z serialu Gra o tron

Serial „Gra o tron” pojawił się na antenie HBO w roku 2011. Nic dziwnego, że nawet najwierniejszym fanom może się czasem zdarzyć zapomnieć o jakiejś postaci bądź wątku fabularnym. Ciekawe, czy pamiętacie, jak zginęli ważniejsi bohaterowie historii o Westeros. I chociaż zostało udowodnione, że na podstawie jednego odcinka można mniej więcej wywnioskować, co działo się w poprzednich sezonach, niektórzy mają problemy z rozeznaniem się w tych wszystkich rodach, skomplikowanych koligacjach rodzinnych i zawiłych intrygach. I wcale nie musi chodzić o widzów. 

Nie każdy jest jak Liam Cunningham - odtwórca Davosa, który stał się pewnego rodzaju ekspertem od fabuły „Gry o tron”Rory McCann, grający jedną z najbardziej lubianych postaci - Sandora Clegane'a lepiej znanego jako Ogar, wyznał, że nigdy nie oglądał całego serialu, przez co czuje się trochę zagubiony. Dochodzi przez to do zabawnych sytuacji. Opowiedział o tym na łamach SFX Magazine. 

"

Właściwie nie oglądałem całego serialu. Jestem zbyt zagubiony! Spotkałem aktorów z „Gry o tron” i nie miałem pojęcia kogo grają, a najwyraźniej pracują na tym samym planie od lat.  "

McCann twierdzi, że w końcu znajdzie czas na obejrzenie całego serialu. Przypomniał też, że nie należy wierzyć słowom obsady „Gry o tron”, jeśli chodzi o nadchodzące serie. O tym samym mówiła zresztą niedawno Emilia Clarke, która gra serialową Deanerys. W pewnym momencie wydawało się, że Ogar zginął. Jego powrót miał być zaskoczeniem dla widzów, więc nie mógł zdradzić, że Clegane tak naprawdę żyje.

Gra o tron
"

Byłem na kilku Comic-Conach, kiedy nie występowałem w serialu i ciągle tylko kłamałem, kłamałem i kłamałem. "

Kto wie, może McCann w rozmowie z SFX Magazine również kłamał, żeby dziennikarze nie ciągnęli go za język na temat finałowego sezonu „Gry o tron”? Z drugiej strony, to nie jedyny członek obsady serialu, który nie wiedział, o co chodzi w fabule

Jak zakończy się adaptacja sagi George'a R.R. Martina? Dowiemy się dopiero w roku 2019

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Gra o tron