Gwiazda "Gry o tron" zdradziła, w którym odcinku finału zobaczymy największą bitwę w historii telewizji

Sergiusz Kurczuk
06.12.2018 11:38
Gwiazda "Gry o tron" zdradziła, w którym odcinku finału zobaczymy największą bitwę w historii telewizji Fot. kadr z serialu Gra o tron

Vladimír Furdík, który gra Nocnego Króla w "Grze o tron", wyjawił, w którym odcinku 8. sezonu serialu zobaczymy najdłuższą bitwę w historii. 

UWAGA! Ten artykuł zawiera spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność!

Fani "Gry o tron" nie mogą się doczekać powrotu serialu na antenę stacji HBO. Aktor wcielający się w przywódcę armii Białych Wędrowców postanowił rozpalić wyobraźnię widzów i zapowiedział odcinek, który praktycznie w całości będzie poświęcony potężnej bitwie o Westeros. Vladimír Furdík zdradził, w którym odcinku 8. sezonu dojdzie do pojedynku. 

"Gra o tron" sezon 8 - wielka bitwa o Westeros

Furdík wciela się w Nocnego Króla, który w ostatnim odcinku 7. sezonu zdołał zniszczyć Mur dzięki pomocy wskrzeszonego smoka Viseriona. Dzięki temu nieumarli poplecznicy upiornego władcy mogli w końcu przedostać się do Westeros. Każdy fan "Gry o tron" wiedział, że starcie armi ludzi z Białymi Wędrowcami jest nieuniknione. Tym bardziej że twórcy serialu zapowiedzieli ogromną bitwę, która rozegra się na ziemiach Westeros. Furdík wyjawił, w którym odcinku ostatniego sezonu serialu dojdzie do starcia.

Jak podaje portal Mashable, aktor pojawił się na jednym z węgierskich konwentów, gdzie zaspoilerował finał "Gry o tron". Informacja wydaje się potwierdzona, ponieważ w redakcji serwisu pracuje osoba biegle władająca węgierskim. 

W trzecim odcinku ostatniego sezonu rozegra się bitwa, którą twórcy stworzyli jako historyczny moment w telewizji. Prawie cały odcinek będzie poświęcony bitwie, która będzie trwała około godziny. 

Mowa o tej samej bitwie, którą kręcono przez 55 dni, o czym pisaliśmy jakiś czas temu. Do starcia dwóch sił dojdzie więc w połowie finałowego sezonu. Dzięki informacji podanej przez Furdíka możemy się domyślać, jak twórcy zbudują finał "Gry o tron". W dwóch pierwszych odcinkach prawdopodobnie zobaczymy przygotowania do bitwy, w trzecim dojdzie do kulminacji, a pozostałe trzy poświęcone będą konsekwencjom batalii. 

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy premiera?

Na trwającą około godziny bitwę, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Finał "Gry o tron" rozpocznie się w kwietniu 2019 roku, ale na razie nie podano dokładnej daty premiery 8. sezonu. Całość będzie składała się tylko z  6 odcinków, ale tym razem każdy będzie trwał około półtorej godziny. Kto zdobędzie Żelazny Tron? Dowiemy się za jakiś czas. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.