Gwiazda Marvela Elizabeth Olsen zagra morderczynię w nowym serialu HBO

05.05.2021 14:48
Gwiazda Marvela Elizabeth Olsen zagra morderczynię w nowym serialu HBO Fot. Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Elizabeth Olsen robi sobie przerwę od grania w produkcjach Marvela - gwiazda ma wystąpić w roli morderczyni w nadchodzącym serialu od HBO.

Elizabeth Olsen zagra morderczynię w nadchodzącym serialu od HBO

Elizabeth Olsen zagra główną rolę w serialu "Love and Death" od HBO. Aktorka wcieli się w Candy Montgomery, morderczynię z Teksasku, która w 1980 roku została skazana za zabójstwo swojej sąsiadki/przyjaciółki Betty Gore przy pomocy siekiery.

Polecamy

"Love and Death" zostanie wyprodukowane przez Lionsgate Television, a producentami serialu zostali David E. Kelley (twórca "Małych kłamstewek"), Nicole Kidman (której przedstawiać chyba nie musimy) oraz Lesli Linka Glatter.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu (udostępnionym na łamach The Hollywood Reporter) Sary Aubrey, szefowej oryginalnego contentu w HBO Max:

To jest przejmująca opowieść o frustracji i pragnieniach dwóch kobiet w małym miasteczku, która kończy się w tragiczny sposób. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że David, Lesli i Nicole chcą opowiedzieć historię u nas, a Elizabeth w roli Candy sprawi, że postać będzie niezapomniana dla widzów.

Polecamy

Natomiast szef Lionsgate TV Kevin Beggs dodał:

Nie możemy sobie wyobrazić kogokolwiek lepszego do roli Candy, niż Elizabeth Olsen. Jej talent, charyzma i energia potrafią dosłownie zaczarować widzów.

Co ciekawe, nie jest to jedyna produkcja o Candy Montgomery, która obecnie powstaje - Universal tworzy miniserial o morderczyni z Elisabeth Moss w roli głównej. Niestety, nie znamy na razie daty premiery żadnej z produkcji.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.