Gwiazda Marvela w drugim sezonie serialu "Co robimy w ukryciu?". W kogo się wciela?

16.04.2020 13:36
Gwiazda Marvela w drugim sezonie serialu "Co robimy w ukryciu?". W kogo się wciela? Fot. Rex Features/East News

W drugim sezonie serialu "Co robimy w ukryciu?" ponownie zobaczymy wiele zaskakujących występów gościnnych. W pierwszym odcinku pojawił się aktor znany z filmów Marvela.

UWAGA! Artykuł zawiera spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność!

Na premierę pierwszego odcinka kontynuacji serialu "Co robimy w ukryciu?", czekali nie tylko wszyscy fani komedii, Taiki Waititiego oraz wampirów, ale również miłośnicy występów gościnnych. Nie zawiedli się. W produkcji cameo zaliczył jeden z gwiazdorów Marvela.

"Co robimy w ukryciu?" sezon 2 - Benedict Wong w obsadzie

Pierwszy sezon spin-offu słynnego filmu paradokumentalnego w reżyserii Waititiego, zaskoczył widzów odcinkiem, w którym pojawiło się wielu kultowych aktorów, wcielających się na przestrzeni lat w wampiry.

Przeczytaj także

Twórcy serialu postanowili kontynuować tradycję występów gościnnych. W pierwszym odcinku nowego sezonu widzowie mogli zobaczyć Benedicta Wonga - aktora kojarzonego przez fanów MCU z roli Wonga - jednego z czarodziejów, walczącego u boku Doktora Strange'a. Okazuje się, że postać Wonga w "Co robimy w ukryciu?" jest trochę podobna do magicznego herosa z filmów Marvela. Aktor wciela się w Wallace'a - mistrza nekromancji. Ma za zadanie przywrócić do życia ulubionego sługusa głównych bohaterów - Tophera (Haley Joel Osment).

Wallace to "stary kumpel" Nadji (Natasia Demetriou). Początkowo pomysł koleżanki nie podoba się Laszlo (Matt Berry), ale kiedy nekromanta przybywa do siedziby wampirów, nie ma już odwrotu. Czy czarownik pomoże zrozpaczonym krwiopijcom? A może ma co do Tophera inne plany? O tym przekonacie się, oglądając serial "Co robimy w ukryciu?".

Przeczytaj także

"Co robimy w ukryciu?" sezon 2 - gdzie oglądać?

Pierwsze dwa pierwsze odcinki drugiego sezonu serialu trafiły 13 kwietnia 2020 roku na kanał FX. Następne przygody wampirów będą ukazywać się co środę do 20 maja 2020 roku. Drugi sezon "Co robimy w ukryciu?" jest dostępny w naszym kraju od 16 kwietnia 2020 roku Na HBO GO.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Taika Waititi byłyby dumny! Zobacz zwiastun komedii o wampirze-wegetarianinie

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.