Gwiazda "Midsommar" dołączyła do obsady "Władcy Pierścieni" Amazona

05.09.2019 08:55
Gwiazda "Midsommar" dołączyła do obsady "Władcy Pierścieni" Amazona Fot. kadr z filmu Midsommar. W biały dzień

Twórcy serialu na podstawie "Władcy Pierścieni" ogłosili kolejnego aktora, który dołączy do obsady powstającej produkcji. Chodzi o Willa Poultera znanego z horroru "Midsommar. W biały dzień".

Fani twórczości J.R.R. Tolkiena nie mogą doczekać się powstającego serialu Amazon Prime, który ma się rozgrywać w świecie "Władcy Pierścieni". Produkcja jest owiana tajemnicą i nie wiadomo o niej zbyt wiele. Na razie twórcy poszukują aktorów, którzy wystąpią w serialu. Do obsady dołączył Will Poulter, który ostatnio zaprezentował swój talent w horrorze "Midsommar. W biały dzień".

"Władca Pierścieni" - Will Poulter zagra w serialu Amazona

Informację o angażu młodego gwiazdora Hollywood podał serwis Collider. Aktor grał już u wielu uznanych reżyserów, między innymi w filmach "Zjawa" Alejandro Gonzáleza Iñárritu, "Detroit" Kathryn Bigelow czy ostatnio "Midsommar. W biały dzień" Ariego Astera. Teraz ma szansę jednak zdobyć o wiele większą popularność. Niewykluczone bowiem, że postać, w którą wcieli się w serialu "Władca Pierścieni" będzie jedną z jego największych ról.

Will Poluter Fot. foto: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Na razie nie wiadomo, w kogo wcieli się Poulter, ponieważ fabuła serialu jest utrzymywana w tajemnicy. Brytyjski aktor dołączył do Australijki Markelli Kavenagh.

Przeczytaj także

Jedyne, co zdradzili twórcy "Władcy Pierścieni" Amazona to fakt, że akcja będzie rozgrywać się setki lat przed wydarzeniami ukazanymi w najsłynniejszym dziele Tolkiena. Zobaczymy więc Śródziemie z okresu Drugiej Ery - czasach, kiedy Sauron wykuł swój potężny pierścień.

Przeczytaj także

"Władca Pierścieni" - kiedy premiera?

Jednym z reżyserów serialu został J.A. Bayona ("Jurassic World: Upadłe królestwo"). Scenariusz napiszą natomiast JD Payne i Patrick McKay ("Star Trek: W nieznane"). Trudno powiedzieć, kiedy produkcja trafi na platformę streamingową Amazon Prime. Na razie nie skompletowano jeszcze obsady serialu i nie ogłoszono pozostałych reżyserów, którzy wezmą udział w pracy nad adaptacją "Władcy Pierścieni". Nie zapowiedziano też, kiedy rozpoczną się zdjęcia do tytułu. Nie wykluczone, że na premierę będziemy musieli poczekać do 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Serial "Władca Pierścieni": twórcy zapowiedzieli krainę, której nie widzieliśmy w filmach

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.