28.07.2020 10:41

Gwiazda "Prawdziwego męstwa" zastąpi Jeremy’ego Rennera w filmach Marvela? Hailee Steinfeld jako nowa Hawkeye

Według najnowszych informacji Hailee Steinfeld została wybrana jako aktorka, która zagra Kate Bishop w nadchodzącym serialu Marvela "Hawkeye".

Hailee Steinfeld
foto: Invision/Invision/East News

Jeszcze w 2020 roku mają zadebiutować seriale stworzone przez Marvel Studios i Disney+. Na pierwszy ogień pójdą "WandaVision" i "Falcon and the Winter Soldier". Kolejny w kolejce jest "Loki". Wśród zapowiedzianych tytułów znajduje się również serial "Hawkeye". Pojawiły się nowe informacje na jego temat, a konkretnie wieści dotyczące odtwórczyni jednej z głównych ról.

Seriale Marvela - Hailee Steinfeld jako nowa Hawkeye?

Podczas San Diego Comics Con 2019 potwierdzono, że w przyszłości zobaczymy kobiecą postać, która zastąpi jednego z pierwszych Avengerów. Od 2011 roku w Hawkeye'a wcielał się Jeremy Renner. W serialu "Hawkeye" zaprezentowany zostanie moment, w którym, grany przez aktora Clint Barton szkoli swoją następczynię - znaną z komiksów Kate Bishop.

Avengers
Avengers
Przeczytaj także "Hawkeye" - grafiki z serialu przedstawiają żeńską wersję Avengera

O tym, która młoda aktorka wcieli się w Kate Bishop, spekulowano od dawna. Pojawiło się wiele nazwisk, ale najczęściej przewijała się Hailee Steinfeld - 23-letnia aktorka i piosenkarka. Pierwsza informacja na temat angażu Steinfeld do serialu "Hawkeye" ujrzała światło dzienne we wrześniu 2019 roku. Kilka tygodni później aktorka skomentowała plotki. Nie potwierdziła wówczas ani nie zaprzeczyła udziału w produkcji, a kilka dni później pojawiły się doniesienia, że Steinfeld nie jest już brana pod uwagę jako odtwórczyni Kate Bishop.

Kto zadebiutuje w kolejnych filmach Marvela? Lista wszystkich nowych postaci, które pojawią się w MCU
Kto zadebiutuje w kolejnych filmach Marvela? Lista wszystkich nowych postaci, które pojawią się w MCU
Przeczytaj także Kto zadebiutuje w kolejnych filmach Marvela? Lista wszystkich nowych postaci, które pojawią się w MCU

Jednak wystarczyło poczekać kilkanaście miesięcy, by portal The Illuminerdi poinformował, że artystka znowu ma duże szanse na zastąpienie Rennera. Oczywiście informacja nie została potwierdzona przez Marvel Sudios ani Disney+, ale skoro jej nazwisko pojawia się tak często, trzeba założyć, że coś jest na rzeczy.

"Falcon i Zimowy żołnierz" będą jak "6-godzinny film", a nie serial
"Falcon i Zimowy żołnierz" będą jak "6-godzinny film", a nie serial
Przeczytaj także "Falcon i Zimowy żołnierz" będą jak "6-godzinny film", a nie serial

Serial na razie nie ma zapowiedzianej daty premiery. Hailee Steinfeld występowała mięzy innymi w takich produkcjach jak "Dickinson", "Aniołki Charliego", "Bumblebee", "Spider-Man: Uniwersum", "Prawdziwe męstwo" oraz serial "Pitch Perfect". Jeśli młoda gwiazda rzeczywiście dostanie rolę Kate Bishop, prawdopodobnie dołączy do składu filmowego wcielenia Young Avengers.

Czy Hailee Steinfeld pasuje do roli Kate Bishop?

W filmie „Black Panther” miał pojawić się czarnoskóry Kapitan Ameryka
W filmie „Black Panther” miał pojawić się czarnoskóry Kapitan Ameryka
Przeczytaj także W filmie „Black Panther” miał pojawić się czarnoskóry Kapitan Ameryka

Zobacz też: Top 10 postaci, które powinny wejść w skład nowej drużyny Avengers

Tagi: Film Seriale Marvel Marvel Comics Disney Plus