05.07.2018 15:20

Gwiazda „Titans” zdradziła datę premiery serialu

Minka Kelly opowiadając o platformie streamingowej DC Universe zapowiedziała premierę serialu „Titans”. 

Robin
foto: materiały promocyjne

DC stara się dogonić Marvela na dużych i małych ekranach. Już niedługo zadebiutuje platforma streamingowa DC Universe, na której pojawią się dobrze znane filmy i seriale o bohaterach DC, ale zadebiutuje również pierwsza aktorska produkcja telewizyjna poświęcona zespołowi Teen Titans. Fani grupy czekają na premierę serialu. Jedna z aktorek biorących w nim udział zdradziła, kiedy możemy spodziewać się pierwszego odcinka. 

„Titans” - kiedy premiera serialu?

Minka Kelly wcieli się w bohaterkę o pseudonimie Dove. Aktorka gościła w audycji radia 93.1 The Mix prowadzonej przez Mario Lopeza. Radiowiec zaprosił Kelly głównie z powodu zbliżającej się wielkimi krokami premiery platformy dla fanów DC. Okazuje się, że wraz z debiutem DC Universe zobaczymy pierwszy odcinek serialu „Titans”. Tym samym aktorka zdradziła mniej więcej, kiedy zobaczymy serialową historię młodych superbohaterów. 

"

DC Comics włączy swoją własną usługę streamingową i zrobią to razem z serialem tej jesieni.  "

Oczywiście data nie jest precyzyjna, ale ze słów Kelly możemy wywnioskować, że DC Universe i serial „Titans” pojawią się w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. 

W serialu zobaczymy młodych superbohaterów - Robina i Raven będą musieli stawić czoła siłom, które dosłownie chcą sprowadzić piekło na Ziemię. Pomogą im w tym Starfire i Beast Boy. Dołączą do nich również Hawk i Dove. „Titans” to nie jedyna nowa produkcja, którą obejrzymy na platformie DC Universe. W 2019 roku mają zadebiutować również seriale „Doom Patrol”, „Swamp Thing” oraz animacje „Harley Quinn” i „Young Justice: Outsiders”.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale DC Comics Titans DC Universe