"Arrow" doczeka się kolejnego spin-offu z gwiazdą serialu w roli głównej. O czym opowie Justice U?

14.01.2022 11:17
"Arrow" doczeka się kolejnego spin-offu z gwiazdą serialu w roli głównej. O czym opowie Justice U? Fot. materiały prasowe/CW/Warner Bros. TV

Stało się - wcielający się w Diggle'a David Ramsey doczeka się własnego serialu na CW, osadzonego w świecie Arrowverse. O czym opowie "Justice U"?

Kolejny spin-off Arrowa. O czym opowie Justice U?

David Ramsey zbuduje kolejny gang superbohaterów dla CW. Aktor, który od wielu lat wciela się w Johna Diggle'a w serialach DC z Arrowverse, nareszcie doczeka się swojej własnej produkcji. Ta ma nosić tytuł "Justice U" i przedstawi nam znaną postać w roli mentora.

Polecamy

Diggle to były ochroniarz Olivera Queena, który następnie staje się jego najlepszym przyjacielem, bratem i przy okazji też współzałożycielem Team Arrow. Pojawił się właściwie w każdym odcinku serialu "Arrow", a także w wielu crossoverach Arrowverse (poznał m.in. Constantine'a i Lucyfera).

Teraz jednak Diggle zacznie poważnie myśleć o przyszłości - jak podaje Deadline, "Justice U" przedstawi nam bohatera w roli mentora. Po latach walki z przestępczością, bohater postanowi zrekrutować piątkę młodych meta-ludzi i wysłać ich do prestiżowego uniwersytetu.

Tam nauczą się nie tylko wiedzy książkowej, ale również będą trenowali pod czujnym okiem Diggle'a, by stać się "bohaterami przyszłości". 

Polecamy

David Ramsey nie tylko zagra główną rolę w serialu, ale też przy okazji wyreżyseruje odcinek pilotażowy.

Producentami wykonawczymi i showrunnerami serialu są ci sami ludzie, którzy stworzyli już "The Flasha", "Supermana & Lois", "Legends of Tomorrow". 

Niestety, data premiery "Justice U" jest na razie nieznana. Strzelamy jednak, że nie będziemy musieli na serial zbyt długo czekać i pierwsze odcinki zobaczymy już jesienią 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.