26.06.2020 13:56

Gwiazdor "Breaking Bad" wystąpi w dokumencie poświęconym legendarnemu serialowi

"The Broken and the Bad" to produkcja poświęcona serialom "Breaking Bad" i "Better Call Saul". Potwierdzono, że wystąpi w niej aktor znany z obu tytułów.

Foto: materiały prasowe AMC
Foto: materiały prasowe AMC

"Breaking Bad" oraz jego spin-off "Better Call Saul" to światowe fenomeny. Pierwszy z nich uznawany jest za jeden z najlepszych seriali w historii telewizji, drugi zaś za niezbity dowód to, że "seriale pochodne" również mogą być dobre. Nic zatem dziwnego, że stacja AMC zdecydowała się na zrealizowanie projektu poświęconego obu serialom.

Gwiazdor "Breaking Bad" wystąpi w dokumencie poświęconym legendarnemu serialowi

Jakie autentyczne historie stoją za wydarzeniami z "Breaking Bad" i "Better Call Saul"? Na to pytanie odpowie seria krótkometrażowych dokumentów "The Broken and the Bad". Produkcja przyjrzy się antybohaterom, których poznaliśmy na ekranie oraz ich pierwowzorom. 

Breaking Bad
Breaking Bad
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze odcinki z serialu Breaking Bad

Udział w projekcie ogłosił właśnie Giancarlo Esposito, który w rzeczonych serialach wcielał się w postać Gusa Fringa. Aktor będzie pełnił rolę narratora i opowie nam o słynnych oszustach i kanciarzach związanych z narkotykowym biznesem, skupiając się przede wszystkim na psychologicznych aspektach ich postaci. 

"The Broken and the Bad" zadebiutuje już 9 lipca 2020 roku na oficjalnej stronie AMC.

Breaking Bad
Breaking Bad
Przeczytaj także "Breaking Bad": Prawdziwy Heisenberg aresztowany. Policja zatrzymała dwóch profesorów akademickich za produkcję metamfetaminy
Tagi: News Seriale Better Call Saul Breaking Bad Dokument