Gwiazdor "Bridgertonów" nie powróci w drugim sezonie serialu. Skąd taka decyzja?

06.04.2021 12:12
Gwiazdor "Bridgertonów" nie powróci w drugim sezonie serialu. Skąd taka decyzja? Fot. materiały prasowe/LIAM DANIEL/NETFLIX

Regé-Jean Page, który w "Bridgertonach" wcielał się w Diuka Hastings, nie powróci w 2. sezonie bardzo popularnego serialu Netfliksa.

Bridgertonowie - gwiazdor serialu nie powróci w 2. sezonie

Informacja została podana w typowy dla tego serialu sposób - czyli została udostępniona na Twitterze przez Lady Whistledown. Ten podpisano słowami "Wasza Miłość, to była sama przyjemność". Cóż, niestety wszystko co dobre, szybko się kończy.

Polecamy

Page odpowiedział na wiadomość na swoim Twitterze, dziękując całej załodze pracującej przy serialu:

Przyjemność i przywilej! To był honor, że byłem członkiem tej rodziny - na ekranie i poza nim. Ta obsada, załoga i niesamowici fani - miłość była prawdziwa i będzie tylko rosła!

Page podpisał umowę tylko na jeden sezon i plan zawsze był taki, że wystąpi tylko w pierwszych odcinkach produkcji. Twórcy potwierdzili w rozmowie z Deadline, że jego postać będzie oczywiście wspominana w kolejnych odcinkach, ale sam Diuk się nie pojawi.

Polecamy

Wiemy też, że drugi sezon "Bridgertonów" będzie adaptacją drugiej książki z serii i skupi się na Anthonym Bridgertonie. Ten będzie próbował uwieść, a potem poślubić Kate Sharmę. Deadline poinformował też, że zdjęcia do 2. sezonu popularnego serialu ruszą jeszcze w kwietniu 2021 roku.

W obsadzie serialu pozostanie Phoebe Dynevor, która wciela się w Daphne Bridgerton, żonę Diuka Hastings. Ta pomoże swojemu bratu w znalezieniu odpowiedniej kandydatki na żonę.

Rege-Jean Page definitywnie zdobył ogromny rozgłos po występie w serialu - był gospodarzem "Saturday Night Live", jego nazwisko jest wymieniane wśród kandydatów na nowego Jamesa Bonda, a oprócz tego potwierdzono jego występ w filmie "Lochy i smoki" z gwiazdorską obsadą.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.