Gwiazdor "Domu z papieru" w mrożącym krew w żyłach serialu HBO. Czy "The Head" będzie dostępny w Polsce?

30.06.2020 12:36
Gwiazdor "Domu z papieru" w mrożącym krew w żyłach serialu HBO. Czy "The Head" będzie dostępny w Polsce? Fot. materiały prasowe HBO Asia

"The Head" to nowa oryginalna produkcja HBO Asia z gwiazdorem "Domu z papieru" w roli głównej. Czy serial doczeka się polskiej premiery? Są nowe informacje.

"The Head" to idealna propozycja dla fanów dreszczowców i kryminałów. Upiorny klimat, piętrzące się trupy i grasujący morderca - wszystko to znajdziecie w najnowszej produkcji od HBO Asia, powstały we współpracy z Pastor Brothers, The Mediapro Studio i Hulu Japan.

Czy "The Head" będzie dostępny w Polsce?

Bohaterami serialu są naukowcy z międzynarodowej stacji Polaris VI na Antarktydzie. W trakcie niezwykle mroźnej, półrocznej zimy, zajmują się badaniem klimatu i dbają o utrzymanie bazy podczas długich polarnych nocy. Pewnego dnia dochodzi jednak do masakry. Niemal wszyscy naukowcy zostają zamordowani, a sprawca wciąż jest na wolności.

W obsadzie znaleźli się: znany jako Profesor z "Domu z papieru" Alvaro MorteTomohisa Yamashita, John Lynch, Katherine O’Donnelly, Alexandre Willaume, Laura Bach, Sandra Andreis, Amelia Hoy, Chris Reilly, Richard Sammel i Tom Lawrence.

Całość składa się z 6 godzinnych odcinków, z których wyemitowano już 3. Na obecną chwilę, serial "The Head" nie jest dostępny w Polsce, jednak według najnowszych doniesień, trafi u nas na platformę HBO GO po wyemitowaniu całości za granicą (czyli po 17 lipca).

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.