Gwiazdor Marvela zagra seryjnego zabójcę Jeffreya Dahmera w nowym serialu Netfliksa

24.03.2021 15:34
Gwiazdor Marvela zagra seryjnego zabójcę Jeffreya Dahmera w nowym serialu Netfliksa Fot. AP Photo/Charles Bennett/East News

Evan Peters zagra seryjnego zabójcę Jeffreya Dahmera w serialu od twórców "American Horror Story". Nowa produkcja ma nosić tytuł "Monster: The Jeffrey Dahmer Story".

Powstanie serial o seryjnym zabójcy, Jeffreyu Dahmerze

Jak podaje Deadline, serial biograficzny zagości na Netfliksie, a jego producentami będą Ryan Murphy i Ian Brennan, jego wieloletni współpracownik. Oprócz Evana Petersa, w obsadzie "Monster: The Jeffrey Dahmer Story" pojawią się Niecy Nash, Penelope Ann Miller, Shaun J. Brown oraz Colin Ford. 

Polecamy

Serial ma opowiedzieć historię Dahmera z perspektywy jego ofiar i skupi się na "niekompetencji policji, która z apatią patrzyła na dokonania obywatela Wisconsin i przez wiele lat pozwalała mu pozostanie na wolności".

Poruszony zostanie temat białego przywileju, co podkreślone będzie faktem, iż Dahmer ponad dziesięciokrotnie był zatrzymywany przez policję i przesłuchiwany, ale nie był aresztowany za swoje zbrodnie.

Polecamy

Janet Mock, która pracowała z Ryanem Murphym przy "POSE", wyreżyseruje kilka odcinków "Monster", a także będzie pełniła funkcję producentki wykonawczej serialu (wraz z Murphym i Carlem Franklinem). Odcinków będzie łącznie 10, ale na razie nie poznaliśmy daty ich premiery.

Evan Peters współpracował już z Ryanem Murphym przy "American Horror Story", w którym aktor był jednym z głównych bohaterów od początku istnienia serialu - nie pojawił się tylko w jednym z sezonów. 

Aktor ma się pojawić naprzeciwko Kate Winslet w "Mare of Easttown" dla HBO. Murphy pracował natomiast ostatnio przy "Ratchet", czyli produkcji Netfliksa o tytułowej pielęgniarce, która początkowo pojawiła się w książce i filmie "Lot nad kukułczym gniazdem". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.