10.07.2019 12:13

Gwiazdor "Stranger Things" jako Wolverine? Powstał ciekawy fanart

Do grona pretendentów w zastąpieniu Hugh Jackmana jako Wolverine'a dołączył właśnie, znany z serialu "Stranger Things", Dacre Montgomery.

Foto: kadr z serialu "Stranger Things"
Foto: kadr z serialu "Stranger Things"

Zarówno Wolverine, jak i reszta mutantów pojawią się w przyszłości w Kinowym Uniwersum Marvela. Wiadomym jest, że Hugh Jackman nie powróci w roli Rosomaka, zatem przed Marvel Studios stoi zadanie znalezienia godnego następcy. Do grona pretendentów dołączył właśnie, znany z serialu "Stranger Things", Dacre Montgomery.

Dacre Montgomery jako Wolverine

Dacre Montgomery, czyli Billy Hargrove, po premierze 3. sezonu "Stranger Things" dołączył do grona ulubieńców fanów. Aktor zyskał taką popularność, że internetowy artysta, znany jako BossLogic, postanowił stworzyć grafikę przedstawiającą australijskiego aktora w roli Wolverine'a.

W gronie potencjalnych następców Hugh Jackmana znajdują się również między innymi Tom Hardy, Kit Harington, Scott Eastwood, Travis Fimmel, Jensen Ackles, Taron Egerton, Luke Evans oraz Daniel Radcliffe. Kto finalnie zostanie obsadzony w roli Wolverine'a? Na tę odpowiedź przyjdzie nam niestety jeszcze poczekać.

Zobacz też: Danny DeVito zostanie Wolverinem w MCU? Tego chcą fani

Uważasz, że Dacre Montgomery pasuje do roli Wolverine'a?

Tagi: Wolverine Stranger Things Netflix Marvel BossLogic