11.10.2019 10:26

Gwiazdor "Stranger Things" straszy ludzi w zwiastunie nowego show Netfliksa. Zobaczcie wideo!

Netflix udostępnił pierwszy oficjalny zwiastun programu "Prank Encounters", którego prowadzącym będzie gwiazdor "Stranger Things", Gaten Matarazzo. Zobaczcie wideo.

Prank Encounters Gaten Matarazzo
foto: kadr z serialu "Prank Encounters"/Netflix

Po uratowaniu miasteczka Hawkins w "Stranger Things", Gaten Matarazzo zasłużył na odpoczynek od walki z Demogorgonem i komunistami. Tym razem młody aktor postanowił przygotować reality show "Prank Encounters", który przedstawi nam pierwszy dzień pracy z piekła rodem. Gwiazdor będzie gospodarzem programu, a także jego producentem wykonawczym. Do tej pory nie wiedzieliśmy za dużo o projekcie, ale Netflix nareszcie udostępnił szczegóły produkcji.

Gwiazdor Stranger Things straszy ludzi w nowym programie

W sieci pojawił się bowiem zwiastun "Prank Encounters", w którym widzimy grupę nowych pracowników uciekających przed złoczyńcą rodem ze slasherów. Oprócz tego dowiedzieliśmy się również, że premiera 1. sezonu programu odbędzie się 25 października 2019 roku. Zobaczcie wideo:

Stranger Things 3
Stranger Things 3
Przeczytaj także Gwiazdor "Stranger Things" pochwalił się talentem muzycznym. Posłuchajcie jego pierwszego singla

Tak za to brzmi oficjalny opis produkcji "Prank Encounters" od Netfliksa:

"

W październiku tego roku nie wychodź z domu, nie otwieraj drzwi, nikomu nie ufaj… zwłaszcza jeśli jest to Gaten Matarazzo! "Bliskie spotkania zabawnego stopnia" to najbardziej wymyślny program kręcony ukrytą kamerą, jaki kiedykolwiek powstał. W każdym odcinku tego przerażającego, a zarazem przezabawnego widowiska prowadzący Gaten Matarazzo (znany z roli Dustina w serialu "Stranger Things") zabiera dwie obce sobie osoby na pełną niespodzianek wyprawę ich życia. Zwykły dzień zmienia się w pełną śmiechu, strachu i nadprzyrodzonych zwrotów akcji jazdę bez trzymanki. "

W Polsce produkcja będzie znana pod tytułem "Bliskie spotkania zabawnego stopnia". Tak jak wspominaliśmy, premiera programu jest planowana na 25 października 2019 roku.

Zobacz także: "Stranger Things" - Hopper pojawił się w teaserze 4. sezonu? Tak twierdzą fani

Tagi: Zwiastuny Stranger Things Netflix