Jensen Ackles otrzyma od twórców "Supernatural" nie lada pamiątkę. Zabierze z planu... Impalę

08.09.2020 12:30
Jensen Ackles otrzyma od twórców "Supernatural" nie lada pamiątkę. Zabierze z planu... Impalę Fot. Lauren Elisabeth / Shutterstock.com (zdjęcie poglądowe)

Jensen Ackles opuści plan "Supernatural" z doprawdy wspaniałą pamiątką. Twórcy zgodzili się podarować mu kultowy "gadżet" z serialu. 

Jensen Ackles od 2005 roku wciela się w Deana Winchestera - łowcę potworów lubującego się w muzyce rockowej i starych amerykańskich brykach. Jego oczkiem w głowie jest czarny Chevrolet Impala z 1967 roku - samochód, który odziedziczył po ojcu. Impala stanowi nie tylko kultowy już symbol serialu "Supernatural", jest też niemalże pełnoprawną postacią, którą fani darzą wielkim uwielbieniem. Jak się okazuje, więź między Deanem, a czarną pięknością trwać będzie nadal. W pewnym sensie.

"Supernatural" - Jensen Ackles odjedzie do domu Impalą

W rozmowie z Digital Spy Jensen Ackles wyznał, że ostrzył sobie zęby na Impalę już od wielu lat. Zgodnie z jego słowami, dosłownie błagał twórców i właścicieli wytwórni, by pozwolili mu zabrać Impalę po zakończeniu zdjęć do serialu. Ostatecznie się udało. Musimy przyznać, że to doprawdy wspaniała pamiątka po 15 latach pracy nad produkcją. 

Jeśli chodzi o zabranie czegoś podczas ostatniego dnia, stanowczo wezmę coś, co miałem na oku od pierwszego dnia na planie "Supernatural". Ale spokojnie, nie będę kradł. Dostałem pozwolenie.

[...] Błagałem, błagałem i dopraszałem się przez lata i w tym roku dopiąłem swego. Pozwolą mi odjechać do domu Impalą.

Wieloletnia przygoda z "Supernatural" już wkrótce dobiegnie końca. 8 października zadebiutuje 7 ostatnich epizodów. Finałowy odcinek, wieńczący historię braci Winchester i ich pięknego samochodu, ukaże się 19 listopada 2020 roku

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.