24.09.2019 11:18

Gwiazdor "Supernatural" wystąpi w reboocie "Strażnika Teksasu". W kogo się wcieli?

Poznaliśmy nazwisko człowieka, któremu przyjdzie zastąpić Chucka Norrisa w kultowej roli "Strażnika Teksasu". Fani "Supernatural" będą zachwyceni.

Foto: materiały prasowe/ CW
Foto: materiały prasowe/ CW

"Strażnik Teksasu" to kultowy serial z lat 90. XX wieku. Jako, że od emisji ostatniego odcinka minęło przeszło 18 lat, a obecnie trwa powszechna moda na wszelkiego rodzaju rebooty, nadszedł czas na odświeżoną wersję. Kto zastąpi Chucka Norrisa w reboocie "Strażnika Teksasu"?

"Strażnik Teksasu" - powstanie reboot kultowego serialu

Jak donoszą amerykańskie media, miejsce Chucka Norrisa zajmie Jared Padalecki, znany głównie jako Sam Winchester w serialu "Supernatural". Aktor polskiego pochodzenia wcieli się w głównego bohatera. W nowej wersji Cordell Walker będzie owdowiałym ojcem dwójki dzieci, który powraca do Austin po tym jak dwa lata pracował pod przykrywką. 

Wilk z Wall Street i Westworld
Wilk z Wall Street i Westworld
Przeczytaj także "The Batman": dwa nowe nazwiska w obsadzie. Kogo zagrają Jonah Hill i Jeffrey Wright?

Za scenariusz odpowie Anna Fricke, a rolę producentów wykonawczych pełnić będą Dan Lin i Dan Spilo. Na obecną chwilę nie wiadomo, jaka stacja wyemituje serial. Do grona zainteresowanych zaliczają się CBS (który emitował oryginał) oraz CW, odpowiedzialne za emisję "Supernatural". 

Zobacz też: "Indiana Jones 5": scenariusz napisze twórca jednej z poprzednich części serii

Tagi: News Seriale Supernatural