Gwiazdor "The Mandalorian" narratorem meczu futbolu. Zobaczcie klimatyczne wideo

27.10.2020 13:23
Gwiazdor "The Mandalorian" narratorem meczu futbolu. Zobaczcie klimatyczne wideo Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Giancarlo Esposito wcielił się w narratora podczas otwarcia meczu NFL. Wideo było utrzymane w klimacie "The Mandalorian" i krótko mówiąc, robiło mocne wrażenie.

Co jak co, ale Disney potrafi w marketing. Jako właściciele sportowej stacji ESPN, szefowie firmy mogą sobie pozwolić na puszczanie reklam swoich własnych produkcji w trakcie największych imprez sportowych w USA, czyli poniedziałkowych meczów NFL. W zeszłym tygodniu pokazali specjalny telewizyjny zwiastun 2. sezonu "The Mandalorian", a teraz przygotowali intro meczu inspirowane serialem, którego narratorem był Giancarlo Esposito. 

The Mandalorian - zobaczcie intro meczu NFL inspirowane serialem

Aktor wciela się w głównego antagonistę (?) serii, czyli Moffa Gideona, który chce za wszelką cenę stać się właścicielem Baby Yody. Jego motywy nie są do końca jasne, a sam Gideon nie zdradził jeszcze swojego złowieszczego planu. Esposito ma jednak spore doświadczenie w graniu świetnych złoczyńców (jako chociażby Gus Fring w "Breaking Bad"), więc możemy być pewni, że nie zawiedzie nas w roli imperialnego urzędnika. 

Przeczytaj także

Zresztą Esposito miał okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami w specjalnym przedmeczowym intro, które inspirowane było serialem "The Mandalorian". Chicago Bears podejmowali u siebie Los Angeles Rams (ostatecznie LA wygrało 24-10) podczas Monday Night Football, a spotkanie na szczycie NFL zapowiadane było właśnie wideo z Giancarlo Esposito w roli narratora. 

Ten porównywał futbol do bycia łowcą nagród, zaznaczając, jak ważne jest przygotowanie, odpowiedni sprzęt, czy zrozumienie się ze swoimi współpracownikami. Nie można jednak tylko wyglądać jak najlepszy - trzeba być najlepszym. Wszystkiemu towarzyszyła muzyka z "The Mandalorian", a także przebitki z serialu. Całość wypadła naprawdę zgrabnie i zobaczyć ją możecie poniżej:

Przeczytaj także

Dla marketingowców Disneya mamy tylko jeden prosty komunikat: This is the way.

Nowy sezon "The Mandalorian" ma zadebiutować już 30 października 2020 roku. Nowe odcinki będą pojawiały się na Disney+ co tydzień.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.