13.08.2019 15:42

Gwiazdor "Trzynastu powodów" negocjuje rolę w serialu Marvela. W kogo miałby się wcielić?

Justin Prentice, znany z serialu "Trzynaście powodów", prowadzi rozmowy w sprawie roli w nadchodzącym serialu Marvela. O jaką rolę walczy?

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Justin Prentice, znany głównie z roli Bryce'a Walkera w serialu "Trzynaście powodów", stara się o rolę w produkcji Marvela. Mowa o serialowym "Ghost Riderze", który zadebiutuje na platformie Hulu w przyszłym roku.

Gwiazdor "Trzynastu powodów" w serialu Marvela?

Na obecną chwilę nie wiadomo o jaką rolę ubiega się Prentice. Wiemy jedynie, że stara się o angaż w serialu "Ghost Rider", który będzie spin-offem "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Szczegóły fabularne również owiane są tajemnicą. Potwierdzono jednak, że w roli tytułowego bohatera powróci Diego Luna, który wcielił się w tę postać w oryginalnej produkcji. W odróżnieniu do jego poprzedników, Ghost Rider w wykonaniu Luny nie porusza się na motorze, lecz czarnym Dodge'em Chargerem rocznik 1969.

Namor
Namor
Przeczytaj także Marvel szuka kogoś, kto mógłby zagrać "króla starożytnej cywilizacji". Czy zbliża się film o Namorze?

Wygląda na to, że czeka nas prawdziwy wysyp seriali spod szyldu Marvela. Wiele odcinkowych produkcji wejdzie w skład 4. fazy Kinowego Uniwersum Marvela, między innymi "Loki" i "WandaVision". Co więcej, Joseph Loeb (prezes Marvel Television) oświadczył, że na platformie Disney Plus ukaże się więcej seriali, nie powiązanych z MCU.

Zobacz też: Marvel niechcący zdradził na Facebooku tytuły 6 filmów z piątej fazy. Będzie się działo!

Tagi: News Seriale Marvel Ghost Rider Trzynaście powodów