Gwiazdor serii "X-Men" w 2. sezonie "The Boys"! Co wiemy o jego postaci?

11.08.2020 12:30
Gwiazdor serii "X-Men" w 2. sezonie "The Boys"! Co wiemy o jego postaci? Fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/ East News

W sieci ukazały się nowe informacje związane z 2. sezonem "The Boys". Wygląda na to, że poznamy bohatera, o którym dotąd jedynie słyszeliśmy.

Shawn Ashmore to osoba dobrze znana fanom X-Menów. Na przestrzeni lat aktor wielokrotnie wcielił się w postać Icemana. Teraz zobaczymy go w drugiej odsłonie serialu "The Boys". Tym razem jednak władał będzie nie lodem, a ogniem.

"The Boys" - Shawn Ashmore w obsadzie 2. sezonu

Lamplighter to jeden z oryginalnych członków Siódemki, który odszedł jednak przed rozpoczęciem wydarzeń z serialu. To właśnie dzięki jego rezygnacji, w szeregi ekipy wstąpić mogła Starlight. Teraz przyjdzie nam poznać bohatera, o którym dotąd jedynie słyszeliśmy.

Ogłoszono, że Shawn Ashmore wcieli się w Lamplightera w 2. sezonie serialu. Producenci zapewniają, że jego powrót sprawi, że stare rany zostaną rozdrapane na nowo. Jeśli dodamy do tego fakt, iż za pomocą swoich nadnaturalnych zdolności Lamplighter zabił niegdyś członków własnej rodziny, możemy się raczej spodziewać, że nie będzie to postać do końca pozytywna.

Przeczytaj także

W rolach głównych powrócą Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Karen Fukuhara oraz Tomer Kapon. Oprócz Ashmore'a do obsady dołączyli między innymi Aya Cash i Patton Oswalt. Pierwsze trzy odcinki 2. sezonu "The Boys" zadebiutują już 4 września 2020 roku. Następne ukazywać się będą w każdy piątek

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.