05.02.2019 17:11

Gwiazdy "Daredevila" i Kevin Smith nauczą Was grać w Dungeons & Dragons

Deborah Ann Woll dołączyła do obsady serialu "Relics & Rarities", który opowie o kampanii RPG odbywającej się w sklepie z antykami i innymi przedmiotami magicznymi. 

Relics and Rarities
foto: materiały prasowe

Chcecie zagrać w "Dungeons & Dragons", ale nigdy nie mieliście zaparcia, aby nauczyć się zasad? Z pomocą spieszy Wam Geek and Sundry - przygotowali oni bowiem program o grach RPG "Relics & Rarities",  którego fabuła kręci się wokół osadzonego w świecie "Dungeons & Dragons" sklepu z przedmiotami magicznymi zwanego właśnie Relics & Rarities. Mistrzynią gry jest znana z "Daredevila" i "The Punishera" Deborah Ann Woll (Karen Page).

Powstał serial o D&D z gwiazdorską obsadą

Osadzenie akcji w tym uniwersum i powiązanie jej ze sklepem z różnymi dziwnymi rzeczami powoduje, że program jest otwarty na gościnne występy gwiazd. Geek and Sundry poinformowało, że wśród gości "Relics & Rarities" pojawią się m.in. Charlie Cox (znany z grania głównej postaci w "Daredevilu"), który wcieli się w pirata-maga Seamusa O'Flanigana, Kevin Smith (legenda świata komiksów i reżyser filmowy) zagra prywatnego detektywa Sama Haynne'a, a Simone Missick (m.in. "Luke Cage") wystąpi jako paladyn-kobieta o imieniu Zora Ujasiri.

Daredevil sezon 3
Daredevil sezon 3
Przeczytaj także Kingpin powraca w nowym zwiastunie 3. sezonu „Daredevila”

Do sieci trafił również zwiastun produkcji. Zobaczcie "Relics & Rarities" w akcji:

W pierwszym odcinku, którego premiera odbyła się 4 lutego 2019 roku, gościnnie wystąpił natomiast Matthew Lillard. Mężczyzna jest najbardziej znany z grania potężnego Kudłatego w filmach aktorskich o "Scooby-Doo". Program jest dostępny na stronie Nerdist.com, a także platformie Alpha, na której nowi użytkownicy mogą otrzymać zniżkę po wpisaniu kodu "RELICS". 

Kamil Kacperski
Tagi: Daredevil