Gwiazdy "Domu z papieru" odpowiadają na pytania fanów z całego świata. Jakie ciekawostki zdradzili?

13.05.2020 16:39
Gwiazdy "Domu z papieru" odpowiadają na pytania fanów z całego świata. Jakie ciekawostki zdradzili? Fot. materiały prasowe Netflix

Chcecie lepiej poznać obsadę "Domu z papieru"? Zobaczcie wideo, w którym aktorzy odpowiadają na pytania fanów z całego świata. Tak, z Polski też.

Choć premiera 4. sezonu "Domu z papieru" już dawno za nami, platforma Netflix nie przestaje promować jednego ze swoich najpopularniejszych seriali. W sieci ukazało się właśnie niespełna 30-minutowe wideo, w którym serialowe gwiazdy odpowiadają na pytania fanów. Jakie ciekawostki zdradzili?

Gwiazdy "Domu z papieru" odpowiadają na pytania fanów z całego świata

Na ile są podobno do odgrywanych przez siebie postaci? Skąd czerpią inspirację? Gdyby sami mogli wybrać pseudonimy swoich bohaterów, na jakie miasta by postawili? Czy w prawdziwym życiu również podjęliby się skoku na Mennicę pod czujnym okiem Profesora? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieli między innymi Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Darko Peric (Helsinki), Esther Acebo (Sztokholm) i Hovik Keuchkerian (Bogota). 

Przeczytaj także

"Dom z papieru" - będzie 5. sezon?

Choć oficjalnie nie ogłoszono przedłużenia "Domu z papieru" o kolejny sezon, powstanie 5. serii można uznać raczej za pewne. Finał najnowszego sezonu jasno zasugerował, że to jeszcze nie koniec naszej szalonej przygody z ekipą Profesora, a sam serial cieszy się taką popularnością, że powstanie kontynuacji wydaje się logicznym rozwiązaniem. Co więcej, już jakiś czas temu informowaliśmy was o rewelacjach, które opublikował na swoich łamach hiszpański serwis FormulaTV. Według ich (nieoficjalnych) doniesień, powstanie nie tylko 5., ale również 6. sezon "Domu z papieru". Ile w tym prawdy? Przekonamy się z czasem.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.