28.02.2019 10:31

Gwiazdy "Orange is the New Black" żegnają się z serialem

Zakończyły się zdjęcia do finałowego sezonu serialu Netflix "Orange is the New Black". Gwiazdy serialu postanowiły pożegnać się z produkcją o więźniarkach.

Orange is the New Black
foto: materiały promocyjne

Serial "Orange is the New Black" jest jednym z popularniejszych seriali dostępnych na platformie Netflix. Historia kobiet osadzonych w więzieniu spodobała się widzom na tyle, że do tej pory powstało 6. sezonów produkcji. Pod koniec lutego 2019 roku zakończyły się zdjęcia na planie finałowego sezonu. Z tej okazji gwiazdy "Orange is the New Black" postanowiły pożegnać się z serialem i widzami za pomocą mediów społecznościowych.

"Orange is the New Black" sezon 7 - ostatni dzień na planie serialu

W ciągu kilku lat od premiery pierwszego odcinka mniej znane aktorki zyskały status gwiazd.

Anthony Mackie w Altered Carbon
Anthony Mackie w Altered Carbon
Przeczytaj także Netflix zaprezentował obsadę 2. sezonu "Altered Carbon". Anthony Mackie głównym bohaterem

W produkcji opartej na prawdziwych wydarzeniach wystąpiły między innymi Taylor Schilling, Laura Prepon, Natasha Lyonne, Uzo Aduba, Danielle Brooks, Jackie Cruz, Laura Gomez, Kate Mulgrew, Selenis Leyva, Taryn Manning, Adrienne C. Moore, Jessica Pimentel, Dascha Polanco, Elizabeth Rodriguez, Yael Stone, Laverne Cox oraz Dale Soules. Jak pożegnały się z "Orange is the New Black"?

Dzięki zdjęciom i filmom zamieszczonym na Instagramie, fani nie tylko mieli okazję zobaczyć pożegnanie aktorek z "Orange is the New Black", ale również zajrzeć za kulisy serialu.

"Orange is the New Black" sezon 7 - kiedy premiera?

Po trzech sezonach serial produkowany przez Lionsgate miał zostać skasowany. Z pomocą przyszedł Netflix, który przejął tytuł i wyprodukował kolejne cztery sezony. Na razie nie wiadomo, kiedy 7. sezon "Orange is the New Black" trafi na platformę Netflix.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Orange Is The New Black Netflix