Gwiazdy "Punishera" i "Zniewolonego" w obsadzie serialowego "Milczenia owiec"! W kogo się wcielą?

12.03.2020 12:29
Gwiazdy "Punishera" i "Zniewolonego" w obsadzie serialowego "Milczenia owiec"! W kogo się wcielą? Fot. Collection Christophel / RnB/EAST NEWS

Obsada serialowego sequela "Milczenia owiec" właśnie się powiększyła. Kogo zagrają gwiazdy "Punishera" i "Zniewolonego"?

Nie tak dawno informowaliśmy was, że serialowy sequel "Milczenia owiec" znalazł swoją Clarice Starling. Teraz bohaterka zyskała dwóch partnerów - szeregi obsady zasiliła dwójka nowych aktorów. Kogo zagrają gwiazdy "Punishera" i "Zniewolonego"?

"Milczenie owiec" - nowe gwiazdy w obsadzie serialowego sequela

Serial nosi tytuł "Clarice", a jego akcja rozgrywać się będzie 12 miesięcy po wydarzeniach ukazanych w kultowym "Milczeniu owiec". Tytułowej bohaterce przyjdzie zmierzyć się nie tylko z seryjnymi mordercami, ale i politycznymi intrygami, którymi przesiąknięty jest Waszyngton. Do obsady produkcji dołączyli właśnie Lucca De Oliveira ("Punisher") i Devyn A. Tyler ("Zniewoliny", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona").

Przeczytaj także

Lucca De Oliveira wcieli się w Tomasa Esquivela - agenta FBI i byłego snajpera z operacji Pustynna Burza. Esquivela nie obdarzy głównej bohaterki zaufaniem, zmuszony będzie jednak z nią współpracować. Devyn A. Tyler poznamy zaś jako Ardelię Mapp - długoletnią przyjaciółkę Clarice, która zostaje zatrudniona na stanowisku asystentki Prokuratora Generalnego.

Przeczytaj także

Powstanie serialu nie jest niestety niczym pewnym. Obecnie trwają przygotowania do nakręcenia odcinka pilotażowego i to od tego, jak zostanie on przyjęty, zależą losy produkcji. 

Zobacz też: Top 15 - Najlepsze filmy psychologiczne, wśród nich "Milczenie owiec" i "Fight Club" 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.