Gwiazdy „Stranger Things” odpowiadają na najczęściej wyszukiwane zapytania dotyczące serialu

Sergiusz Kurczuk
23.11.2017 13:11
Gwiazdy „Stranger Things” odpowiadają na najczęściej wyszukiwane zapytania dotyczące serialu Fot. WIRED/YouTube

Joe Keery i Gaten Matarazzo, którzy wcielili się w Steve'a i Dustina w serialu „Stranger Things” odpowiedzieli na najczęściej wyszukiwane zapytania dotyczące produkcji Netfliksa. 

W 2. sezonie „Stranger Things” pojawiła się niezwykła relacja między Stevem i Dustinem. Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że to jeden z najlepszych bromance'ów ostatnich lat. Wszyscy widzowie hitu Netfliksa z zachwytem oglądali scenę, w której starszy chłopak doradza młodszemu koledze, jak podrywać dziewczyny. Okazuje się, że na pomysł połączenia tych dwóch bohaterów bracia Duffer wpadli dopiero w połowie pisania scenariusza. Twórcy stwierdzili, że postacie łączy złamane serce i ciekawie będzie oglądać ich interakcję. Trafili w dziesiątkę, bo rodząca się zażyłość trafiła w gusta fanów „Stranger Things” na całym świecie. 

Aktorzy, którzy wcieli się w tych bohaterów, czyli Joe Keery i Gaten Matarazzo, w wywiadzie z portalem Wired odpowiedzieli na najczęściej wyszukiwane zapytania dotyczące „Stranger Things”. Oczywiście internauci popisali się sporą dozą kreatywności. Niektóre pytania są naprawdę abstrakcyjne. 

Joe Keery i Gaten Matarazzo w prywatnej sytuacji wypadają równie zabawnie, jak w serialu. Z filmu zamieszczonego przez Wired możemy na przykład dowiedzieć się, czy Joe Keery jest w ciąży, czy Gaten Matarazzo jest spokrewniony z Heather Matarazzo albo, czy „Stranger Things” nadaje się dla 12-latków. Ale są też odpowiedzi na bardziej interesujące pytania. Dowiadujemy się między innymi, że serial został oparty na faktach, bracia Duffer inspirowali się twórczością Stephena Kinga oraz jakie podobieństwa występują między produkcją Netfliksa a kultowym filmem „Goonies”

Na kolejny sezon „Stranger Things” będziemy musieli poczekać do jesieni 2018 roku. Mamy nadzieję, że w przyszłości Steve i Dustin nadal będą tworzyć urzekający duet. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.