Gwiazdy "Stranger Things" powracają w zakulisowym wideo z 4. sezonu popularnego serialu

04.03.2020 11:25
Gwiazdy "Stranger Things" powracają w zakulisowym wideo z 4. sezonu popularnego serialu Fot. Netflix/Everett Collection/East News

Niedawno Netflix udostępnił pierwszy teaser 4. sezonu, który przedstawiał łysego Hoppera podróżującego przez (jak możemy się domyślać) sowiecką tundrę. Nowa zapowiedź jest nieco mniej dramatyczna.

"Stranger Things" jest międzynarodowym przebojem Netfliksa o grupie nastolatków, którzy odkrywają nadprzyrodzone tajemnice swojego małego miasteczka Hawkins. Oprócz mrocznych potworów z Drugiej Strony, dzieciaki zmierzyły się niedawno również z sowieckimi naukowcami, którzy chcieli wygrać Zimną Wojnę za pomocą energii czerpanej ze wspomnianego dziwnego wymiaru. W wyniku finału 3. sezonu zginął jeden z głównych bohaterów, szeryf Hopper (David Harbour).

Stranger Things - nowe zakulisowe nagranie z 4. sezonu

Twórcy szybko jednak zdradzili prawdziwy los Hoppera. Już w pierwszym teaserze 4. sezonu widzieliśmy go całego i całkiem zdrowego, a Harbour pojawił się także w nowym wideo zapowiadającym nowe epizody "Stranger Things". Niestety, materiał nie zdradza jakichkolwiek szczegółów dotyczących fabuły albo daty premiery produkcji. Samo nagranie jest utrzymane w klimacie serialu, bowiem przypomina nagrania domowe z lat 80. Zobaczcie wideo:

Przeczytaj także

W wideo pojawiają się oczywiście główni bohaterowie "Stranger Things", wśród których są m.in.: Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Noah Schnapp, Caleb McLaughlin, Winona Ryder, David Harbour, Maya Hawke, czy Joe Keery. Tak jak wspomnieliśmy, materiał nie zawiera żadnych wskazówek dotyczących premiery. Biorąc pod uwagę fakt, że prace nad sezonem dopiero ruszyły, to daty debiutu najprawdopodobniej nie znają jeszcze nawet twórcy. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.