17.06.2019 14:56

Gwiazdy "Stranger Things" twierdzą, że serial potrzebuje jeszcze "jednego lub dwóch sezonów", by wszystko zakończyć

Już za niecały miesiąc zadebiutuje 3. sezon "Stranger Things", czyli hitowego serialu przygotowanego przez Netfliksa. Z rozmów z aktorami wynika jednocześnie, że na szczęście nie będzie to ostatnia seria związana z przygodami nastolatków z Hawkins.

Stranger Things
foto: Brian To / WENN.com/agefotostock/East News

Już 4 lipca 2019 roku na platformie Netlix zadebiutuje 3. sezon serialu "Stranger Things", który przeniesie nas do 1985 roku i wakacji między podstawówką a liceum. Jak pewnie sami wiecie (lub niedługo się dowiecie) jest to jeden z najlepszych okresów w życiu każdego człowieka, ale jednocześnie reprezentuje on koniec beztroskich czasów dzieciństwa - wtedy zaczyna się nauka i powolne myślenie o tym, co chcemy robić w swoim życiu.

Gwiazdorzy Stranger Things potwierdzili, że powstanie jeszcze co najmniej 1 sezon

Wygląda jednak na to, że z Lucasem, Dustinem, Willem, Mike'em i Jedenastką przeżyjemy jeszcze przynajmniej część czasów licealnych. Wszystko dlatego, że Finn Wolfhard (Mike), Gaten Matarazzo (Dustin) i Noah Schnapp (Will) przyznali w wywiadzie z ET, że 3. sezon "Stranger Things" na pewno nie będzie jego ostatnim. Panowie twierdzą, że ich zdaniem powinien jeszcze powstać przynajmniej jedna lub dwie serie przygód nastolatków z Hawkins, w stanie Indiana. Podczas gali MTV Movie Awards. Schnapp zasugerował, że prawdopodobnie powstanie 5 sezonów.

Jego zdanie potwierdzili Matarazzo i Wolfhard. Pierwszy z nich powiedział, że najważniejsze jest zakończenie wtedy, kiedy będzie się miało dobry pomysł. Zauważył również, że wolałby niepotrzebnie nie przeciągać żywotności programu, co jest utrapieniem wielu świetnych seriali, które nieco przesadziły ze swoją długością. Finn Wolfhard stwierdził natomiast, że potrzebują jeszcze przynajmniej 1 sezonu, żeby wszystko zakończyć:

"

Jeden albo dwa. Przynajmniej jeszcze jeden, żebyśmy mogli dobrze skończyć ten serial. "

Gaten Matarazzo
Gaten Matarazzo
Przeczytaj także Gaten Matarazzo ze "Stranger Things" poprowadzi program z prankami na Netfliksie

Stranger Things - data premiery 3. sezonu

Niestety nadal nie znamy szczegółów dotyczących 3. sezonu "Stranger Things" - zarówno Netflix, jak i aktorzy nie zdradzili tajemnic dotyczących nowej serii przygód nastolatków wchodzących powoli w dorosłe życie. Wiemy, że na pewno wciąż czeka na nich zagrożenie z Drugiej Strony, a same dzieciaki będą musiały się przygotować na zmianę otoczenia, co związane jest oczywiście z przeniesieniem się do liceum.

Tak jak wspomnieliśmy - 3. sezon "Stranger Things" zadebiutuje na Netfliksie w amerykański Dzień Niepodległości, czyli 4 lipca 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Stranger Things Netflix