"Gwiezdne wojny" kontynuują ofensywę serialową. Zobaczcie zwiastun "The Bad Batch"

31.03.2021 13:47
"Gwiezdne wojny" kontynuują ofensywę serialową. Zobaczcie zwiastun "The Bad Batch" Fot. materiały prasowe/Disney+

Tęsknicie za "Star Wars: Clone Wars"? Twórcy serialu powracają ze spin-offem "The Bad Batch", elitarnym oddziałem klonów, których poznaliśmy w ostatnim sezonie popularnej produkcji. Zobaczcie zwiastun.

Star Wars: The Bad Batch - zobaczcie zwiastun nowego serialu

Lucasfilm opublikował zwiastun nadchodzącego serialu "Star Wars: The Bad Batch", który zadebiutuje na Disney+. Dowiadujemy się z niego, że tytułowa grupa klonów będzie przeżywała przygody lata po wydarzeniach z trylogii prequeli "Star Wars". W serialu pojawią się też postaci znane z innych produkcji ze świata "Gwiezdnych wojen" - wśród nich Fennec Shard ("The Mandalorian"), a także kapitan Rex i Saw Gerrera ("Wojny klonów"). 

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "The Bad Batch": 

Polecamy

"Star Wars: The Bad Batch" opowiada o tytułowym elitarnym składzie klonów, którzy pojawili się pierwszy raz w finałowym sezonie "Wojen Klonów". Po upadku Republiki, żołnierze muszą się odnaleźć w nowej rzeczywistości, pełnej chaosu, przemocy i brutalności.

Każdy z członków składu jest specjalistą w swojej dziedzinie, a razem są praktycznie nie do zatrzymania. 

Jednym z twórców "Star Wars: The Bad Batch" jest oczywiście Dave Filioni, współtwórca "Clone Wars" i "The Mandaloriana". Serial ma zadebiutować na Disney+ już 4 maja 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.