HBO Box to wynalazek, który na zawsze zmieni to jak oglądacie seriale

06.11.2019 15:03
HBO Box to wynalazek, który na zawsze zmieni to jak oglądacie seriale Fot. źródło: screen Youtube, HBO

HBO stworzyło pudło, które jest marzeniem każdego posiadacza współlokatorów. Niesamowite urządzenie z dogłębnie przemyślanym designem zapewni wam doznania porównywalne jedynie z salą kinową.

Jeśli nie macie szczęścia mieszkać samemu i spędzacie swoje życie w otoczeniu różnych ludzi, a lubicie oglądać filmy i seriale w spokoju mamy dla was dobre wieści. HBO znalazło idealny sposób, aby poprawić wasze życie. HBO Box to wielkie, czarne, kartonowe pudło z dziurami, przez które możecie wystawić nogi. Pomysł polega na tym, aby użytkownik położył się na łóżku, przykrył czarnym pudełkiem i obejrzał w spokoju serial bez irytujących podglądaczy.

HBO Box to przyszłość telewizji

HBO Box to oczywiście produkt stworzony dla żartu, ale mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą go naprawdę wygrać. Oglądanie seriali w kinowych ciemnościach we własnym łóżku to w końcu marzenie każdego człowieka.

Przeczytaj także

HBO ruszyło z serią konkursów we współpracy ze swoim partnerem Fooji. Przez następne kilka dni chętni na HBO Box będą mogli się zgłaszać do konkursu poprzez konto na twitterze należące do Fooji. Niestety, aby wziąć udział w konkursie, nie tylko musicie być pełnoletni, ale również być posiadaczami maila z ".edu" na końcu, jak i żyć w miejscu, w którym działa DoorDach albo FedEx. Niektórzy ze zwycięzców mogą  liczyć, że HBO podzieli się z nimi nie tylko Boxem, ale również naklejkami, koszulkami oraz AirPodsami.

Niestety szanse, aby HBO Box trafiło do Polski, wydają się marne. Jednak wydaje się, że wycięcie kilku dziur w czarnym kartonie nie może być aż tak skomplikowane, abyście nie znaleźli kogoś, kto pomoże wam przygotować własną wersję sali kinowej dla każdego studenta. Oczywiście nad projektem HBO pracowała rzesza designerów. Wątpliwe, abyście umieli stworzyć tak idealne kąty proste albo tak okrągłe dziury na powietrze jednak musicie próbować w walce o tę odrobinę prywatności, na jaką zasługujecie.

Zobacz także:  John Malkovich i Jude Law w kolejnym zwiastunie "Nowego papieża". Znamy przybliżoną datę premiery!

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.