Top 9: Najlepsze horrory na HBO GO. "Obecność", "Annabelle" i inne

03.04.2019
Aktualizacja: 09.03.2020 11:59
Top 9: Najlepsze horrory na HBO GO. "Obecność", "Annabelle" i inne Fot. : materiały prasowe

HBO GO ma w swojej ofercie szeroki wybór filmów, które trzymają w napięciu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych horrorów, które możecie zobaczyć na tej popularnej platformie.

HBO GO to serwis, który umożliwia oglądanie kinowych hitów w swoim domowym zaciszu. Na platformie każdy znajdzie coś dla siebie. Jakiś czas temu pisaliśmy o najlepszych serialach komediowych, które są dostępne na stronie. Tym razem postanowiliśmy zrobić zestawienie filmów grozy, które warto obejrzeć. Jesteście ciekawi, jakie tytuły znalazły się w rankingu? Przedstawiamy Wam 9 najlepszych horrorów na HBO GO.

Top 9: Najlepsze horrory na HBO GO

Przeczytaj także

1. "Obecność" reż. J. Wan (2013)

Film przedstawia historię rodziny, która zamieszkała w domu, w którym czai się prawdziwe zło. Słynna para badaczy, Lorraine Warren i Ed Warren zostają poproszeni o pomoc w tej paranormalnej sprawie. Zjawa nie chce dać spokoju bezbronnym ludziom.

2. "Annabelle: Narodziny zła" reż. D. F. Sandberg (2017)

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którym brakowało Annabelle. W 2019 roku na ekrany kin trafi najnowsza część filmu o nawiedzonej lalce. Film "Narodziny zła" przedstawia historię, która wydarzyła się zanim przerażająca zabawka trafiła do muzeum Warrenów.

3. "To" reż. A. Muschietti (2017)

Remake filmu z 1990 roku, który powstał na podstawie powieści Stephena Kinga pod tym samym tytule. W stanie Maine zaczynają znikać dzieci. Okazuje się, że za wszystkim stoi istota, która większość młodocianych doprowadza do płaczu. Mowa o klaunie Pennywise.

4. "The Ring" reż. G. Verbinski (2002)

Wśród ludzi krąży kaseta wideo, która przedstawia obrazy pozornie ze sobą niepowiązane. Jednak każdy, kto obejrzy wideo, umiera po 7 dniach. Reporterka Rachel Kelly była sceptycznie nastawiona do całej historii, ale postanowiła obejrzeć kasetę. Teraz musi walczyć swoje życie.

5. "Naznaczony: Ostatni klucz" reż. A. Robitel (2018)

Psycholożka Elise Rainer musi stawić czoła demonom z przeszłości. Kobieta powraca do swojego rodzinnego domu i mierzy się z przeszłością. Czy uda się jej uratować swoją duszę? "Naznaczony: Ostatni klucz" jest czwartą częścią serii "Naznaczony".

6. "Krzyk" reż. W. Craven (1996)

Film jest określany jako klasyka swojego gatunku. Slasher Wesa Cravena okazał się jednym z najbardziej dochodowych filmów w historii kina. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że przy produkcji zużyto ok. 190 litrów sztucznej krwi.

7. "Ciche miejsce" reż. J. Krasinski (2018)

Całe życie Abbotów koncentruje się na tym, żeby nie wydawać żadnych dźwięków. Czteroosobowa rodzina mieszka w miejscu, w którym nawet najmniejszy szmer przyciąga dziwne krwiożercze istoty zagrażające ludziom.

8. "Jeździec bez głowy" reż. T. Burton (1999)

W rolach głównych Christina Ricci i Johnny Depp. Aktor wcielił się w nowojorskiego policjanta, który przybywa do osady, żeby wyjaśnić sprawę tajemniczych morderstw. Mężczyzna nie wierzy, że zbrodnie popełnia nadludzka istota.

9. "Thelma" reż. J. Trier (2017)

Thelma jest nastolatką, która posiada nadprzyrodzone zdolności, które ujawniają się gdy dziewczyna jest narażona na stres, niepokój i kiedy się złości. Jej rodzice są religijnymi fanatykami, którzy kontrolują dziewczynę na każdym kroku. Wiele osób uważa, że produkcja do złudzenia przypomina "Carrie" Stephena Kinga.

Zobacz także: >>Top11: Najlepsze komedie dostępne na platformie HBO GO<<

 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.