HBO Max zamówiło serialowy spin-off "Lśnienia". Za projekt odpowie J.J. Abrams

17.04.2020 09:29
HBO Max zamówiło serialowy spin-off "Lśnienia". Za projekt odpowie J.J. Abrams Fot. Warner Bros. - Intrepid Pictures - Vertigo Entertainment/Collect/ East News

Mamy świetne wieści dla fanów kultowego horroru "Lśnienie". Na potrzeby platformy HBO Max powstanie serialowy spin-off opowiadający o słynnym hotelu Overlook.

Jak informują zagraniczne media, wytwórnia Bad Robot Productions, której właścicielem jest J.J. Abrams, otrzymała zielone światło na stworzenie serialowego spin-offu "Lśnienia". Co wiemy o produkcji?

"Overlook" - HBO Max zamówiło serialowi spin-off "Lśnienia"

Projekt ma powstań na zamówienie platformy HBO Max. "Overlook", bo tak właśnie zatytułowano serial, opowie o przeklętym hotelu znanym doskonale miłośnikom prozy Stephena Kinga. To właśnie w nim rozegrała się akcja jednego z najbardziej ikonicznych dzieł grozy

Przeczytaj także

Zgodnie z oficjalnym opisem serialu:

"Overlook" odkrywa dotąd nieopisane, przerażające historie najsłynniejszego nawiedzonego hotelu w historii amerykańskiej fikcji.

"Overlook" będzie owocem współpracy wytwórni Bad Robot Productions, Warner Bros. TV i Stephena Kinga. Poprzednią produkcją zaserwowaną nam przez rzeczone trio był serial "Castle Rock", również oparty na twórczości mistrza grozy.

Przeczytaj także

Na tym jednak nie koniec nowości od HBO Max. Platforma złożyła zamówienie na jeszcze dwa seriale. Pierwszym z nich jest "Duster", przedstawiający historię kierowcy działającego dla rozwijającej się organizacji przestępczej, którego życie "z okropnego staje się szalenie, głupio i niebezpiecznie okropne". Akcja rozgrywać się będzie w latach 70. XX wieku. Twórcami są J.J. Abrams i scenarzystka "The Walking Dead"LaToya Morgan. Za produkcję odpowie Warner Bros. Television. Ostatni z projektów wyprodukuje Abrams i będzie to serial opart na komiksach DC - "Justice League Dark Universe". Na obecną chwilę nie znamy więcej szczegółów.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.