HBO ogłasza nowości na 2021 rok. Wśród nich seriale z Oscarem Isaakiem i Kate Winslet [WIDEO]

22.02.2021 16:54
HBO Fot. Shutterstock

HBO zaprezentowało wideo promujące serialowe nowości na 2021 rok. Znajdziemy wśród nich zupełnie nowe seriale oryginalne, kontynuacje już istniejących oraz nadchodzące dokumenty. Czy jest na co czekać?

Wydaje się, że HBO nieszczególnie musi starać się o nowych widzów, odkąd Warner Bros. ogłosił, że najważniejsze premiery kinowe 2021 roku odbędą się jednocześnie na platformie HBO Max. Ważnym obszarem platform streamingowych wciąż pozostają jednak seriale, które - od czasu zakończenia "Gry o tron" - nie osiągają już takich wyników jak wcześniej. Czy nowe produkcje mają szanse zmienić ten stan rzeczy i przywrócić HBO tytuł źródła najlepszych seriali?

Polecamy

Nowości serialowe HBO w 2021 roku [WIDEO]

Wideo promujące nadchodzące premiery HBO niestety nie napawa optymizmem. Wśród zapowiadanych tytułów pojawiają się wprawdzie perełki takie jak remake "Scen z życia małżeńskiego", w którym zagrali Oscar Isaac i Jessica Chastain, czy też "Mare z Easttown" z Kate Winslet w roli głównej. Brakuje jednak hitów na miarę "Gry o tron", "Rodziny Soprano", "True Detective" czy "Westworld". Także wśród powracających seriali mało jest prawdziwych przebojów. "Sukcesja", "Miasto niedźwiedzia" czy "Insecure" to seriale doceniane, ale nie mogące konkurować pod względem rozgłosu z "Seksem w wielkim mieście", "Małymi kłamstewkami", "Czarnobylem" czy choćby niedawną "Euforią". Czy HBO postanowiło oddać pole konkurencji w zakresie seriali? A może to błędne wrażenie i nowe seriale stacji okażą się wielkimi hitami? Zobaczcie zwiastun serialowych nowości HBO na 2021 rok i oceńcie sami:

Jak wynika z powyższego materiału wideo, HBO w 2021 roku pokaże też kilka nowych filmów i seriali dokumentalnych. Wśród nich znajdą się "100 Foot Wave", dokument o Tinie Turner oraz "Allen v Farrow" o głośnym skandalu pedofilskim z Woodym Allenem w roli głównej.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.