HBO tworzy nowy sezon "Detektywa". Powrócą Woody Harrelson i Matthew McConaughey?

23.03.2022 14:29
HBO tworzy nowy sezon "Detektywa". Powrócą Woody Harrelson i Matthew McConaughey? Fot. HBO/Album/EAST NEWS

Wygląda na to, że "Detektyw" powróci. Antologia od HBO ma się doczekać 4. sezonu, a główne role mają ponownie zagrać Woody Harrelson i Matthew McConaughey.

Woody Harrelson i Matthew McConaughey powrócą w 4. sezonie Detektywa?

Jak podaje portal Bloody Disgusting, HBO pracuje nad 4. sezonem "Detektywa". Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych seriali stacji HBO, które powstały w przeciągu ostatnich kilku lat. Dlatego też trudno się zdziwić, że stacja zamierza stworzyć kolejne epizody popularnej serii.

Polecamy

Produkcja po trzech latach od wyświetlenia ostatniego odcinka trzeciego sezonu, doczeka się kontynuacji. Według pierwszych doniesień czwarty sezon będzie nosił tytuł "True Detective: Night Country". Twórczynią scenariusza jest Issa López. Nieoficjalnie mówi się o tym, że w projekt będą zaangażowani Woody Harrelson i Matthew McConaughey, którzy brali udział w pierwszej serii.

Fabuła dotycząca kolejnego sezonu "Detektywa" nie jest na ten moment znana, ale strzelamy, że główni bohaterowie ponownie będą zaangażowani w wyjątkowo skomplikowane śledztwo/śledztwa.

Polecamy

Niedługo poznamy pewnie datę premiery nowych odcinków. W ostatnim sezonie główną rolę grał Mahershala Ali. Akcja serialu toczy się w sercu hrabstwa Ozark. W 2015 roku spotykamy emerytowanego detektywa Wayne’a Haysa (Mahershala Ali), który wraca do dalekich wspomnień. 35 lat wcześniej wraz ze swoim partnerem Rolandem Westem (Stephen Dorff) próbował rozwikłać sprawę tajemniczego zaginięcia dwójki rodzeństwa, 12-letniego Willa oraz 10-letniej Julii Purcell.  

W trzecim sezonie serialu gościnnie pojawiali się również m.in. Ray Fisher i Scoot McNairy. Tak jak wspomnieliśmy, na razie data premiery kolejnego sezonu nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.