Netflix ogłosił kolejny hiszpański serial oryginalny. O czym opowie „Hache”?

Natalia Hluzow
18.06.2018 17:22
Netflix ogłosił kolejny hiszpański serial oryginalny. O czym opowie „Hache”? Fot. kadr z filmu Julieta

W 2019 roku na platformę Netflix trafi kolejna hiszpańska produkcja oryginalna. Czy „Hache” powtórzy sukces „Domu z papieru”?

Od kiedy Netflix zdecydował się postawić na europejskie produkcje, seriale takie jak „Dark”, „Suburra” czy „The Rain” podbijają serca użytkowników platformy nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Wśród hiszpańskich produkcji serwisu największym powodzeniem cieszą się „Telefonistki” oraz „Dom z papieru”. Czy kolejna opowieść rodem z ojczyzny flamenco i korridy również przypadnie do gustu seryjnym widzom?

„Hache” – o czym jest nowy hiszpański serial Netfliksa?

„Hache” to oparta na faktach opowieść o kobiecie, która nieoczekiwanie została wplątana w świat biznesu narkotykowego. Akcja serialu toczy się w latach 60. w Barcelonie. W rolę głównej bohaterki, Heleny, wcieli się hiszpańska gwiazda Adriana Ugarte, którą fani Pedro Almodovara z pewnością kojarzą z filmu „Julieta”. Ugarte partnerować będzie Javier Rey, znany z serialu „Velvet”.

adriana Fot. foto: materiały prasowe Netflix

„Hache” – kiedy premiera?

Twórczynią serialu jest Verónica Fernández („Cuéntame”, „El Comisario”, „El Príncipe– dzielnica zła”, „Velvet Collection”). Produkcja ma składać się z ośmiu godzinnych odcinków. Premiera, tylko na Netflix, planowana jest na 2019 rok.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.