„Hanna” powraca. Zobacz zwiastun 2. sezonu amerykańskiego serialu, w którym występowała Joanna Kulig

18.06.2020 12:10
„Hanna” powraca. Zobacz zwiastun 2. sezonu amerykańskiego serialu, w którym występowała Joanna Kulig   Fot. . materiały prasowe Amazon Prime

Serialowy thriller „Hanna” powraca na ekrany. Właśnie pojawiła się zapowiedź 2. sezonu przychylnie przyjętej produkcji.

„Hanna” to serial Amazon Prime Video z 2019 roku, bazujący na filmie Joe Wrighta o tym samym tytule. Esme Creed-Miles zastąpiła Saoirse Ronan w tytułowej roli, a serial pogłębił tematy, przedstawione w kinowej wersji historii.

„Hanna” to opowieść o dziewczynie, która została wychowana, aby stać się groźną maszyną do zabijania, wytrenowaną i zaprogramowaną przez tajną organizację rządową w celu unicestwienia swoich wrogów. Ojciec dziewczyny, zakochując się jednak w jej matce, postanawia uratować córkę i wyswobodzić ją z wpływów groźnej organizacji. Rozpoczyna się pościg na śmierć i życie.

Przeczytaj także

Pierwszy sezon zyskał przychylność widzów i krytyków, którzy chwalili go za ciekawe rozwinięcie zaprezentowanej w oryginalnym filmie koncepcji, aktorstwo oraz ciekawe sekwencje akcji.

Serial mógł pochwalić się też międzynarodową obsadą, w tym udziałem polskiej aktorki Joanny Kulig. Kulig wcieliła się w matkę głównej bohaterki i wystąpiła w czterech odcinkach produkcji. Choć nic nie wskazuje, żeby jej bohaterka miała powrócić w 2. sezonie, kto wiem jakie niespodzianki szykują dla widzów twórcy. 2. seria jest już autorskim pomysłem ekipy serialu, niepodpartym filmowym scenariuszem. Showrunnerzy mają więc jeszcze większe pole do popisu.

Przeczytaj także

„Hanna” – zobacz zwiastun 2. sezonu

2. sezon zapowiada jeszcze więcej pościgów, bijatyk i przepychanek, zarówno fizycznych, jak i słownych, gdy Hanna postanowi uratować swoją przyjaciółkę z rąk niebezpiecznej organizacji, a wprawni zabójcy wciąż podążać będą jej śladem.

Przeczytaj także

„Hanna” – sezon 2 – kiedy premiera?

Nowe odcinki mają pojawić się na platformie Amazon Prime Video, dostępnej również w Polsce, już 3 lipca.

Czytaj także: Podobał Ci się serial "W głębi lasu"? Oto lista 5 tytułów, po które koniecznie musisz sięgnąć.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.