"Hannibal" powróci? Bryan Fuller zapowiedział "Milczenie owiec" z obsadą słynnego serialu

16.07.2020 08:42
"Hannibal" powróci? Bryan Fuller zapowiedział "Milczenie owiec" z obsadą słynnego serialu Fot. DINO DE LAURENTIIS / Album/EAST NEWS

Mads Mikkelsen ponownie jako Hannibal Lecter? Bryan Fuller ma w planach stworzenie nowego "Milczenia" owiec z aktorami z serialu "Hannibal".

Tysiące fanów na całym świecie oczekują z niecierpliwością na czwarty sezon niezwykle klimatycznego serialu "Hannibal". Okazuje się, że twórca produkcji ma podobne nadzieje, co widzowie. Mało tego. Ma w planach przygotowanie kontynuacji, która będzie bazować na powieści Thomasa Harrisa "Milczenie owiec".

"Hannibal" powróci w "Milczeniu owiec"?

Serial "Hannibal" z Madsem Mikkelsenem i Hugh Dancym w rolach głównych przebył bardzo wyboistą drogę. Twórcom udało się dojść do finału wciągającej i mrocznej historii, który nastąpił w trzecim sezonie. Fani nie byli jednak usatysfakcjonowani zakończeniem, tym bardziej że było otwarte i dawało możliwość kontynuacji.

Przeczytaj także

Podobnego zdania jest Bryan Fuller - twórca "Hannibala", który od lat nie wyklucza, że serial powróci. Fuller i obsada "Hannibala" spotkali się ponownie dzięki reunionowi Nerdist House. Podczas internetowego spotkania twórca wspomniał o swoim pomyśle na kontynuację - mini serialu opartym na "Milczeniu owiec". W rolach głównych wystąpiłyby oczywiście gwiazdy "Hannbiala" - Mikkelsen, Dancy i Gillian Anderson.

To byłoby interesujące - zobaczyć jak serial idzie naprzód albo staje się nawet miniserialem "Milczenie owiec" z tą obsadą. Najlepsze w tym pomyśle jest to (...), że nawet jeśli zrobimy to za pięć, sześć czy siedem lat, wszyscy wciąż będą zainteresowani powrotem serialu. (...) [Nowa] historia może zaczynać się po latach i od niej zaczniemy adaptację. (...) [W czwartym sezonie] byłoby gorąco i słonecznie w przeciwieństwie do zimnej i szorstkiej rzeczywistości Toronto. Myślę, że byłoby słonecznie, potliwe i plażowo w tym zupełnie nowym klimacie.

Niestety wypowiedzi Fullera, tak jak dotychczas, nie zawierają żadnych konkretów. To jedynie gdybanie, ale nie wykluczone, że "Hannibal" w końcu doczeka się kontynuacji w postaci adaptacji "Milczenia owiec". Fani marzą o tym od bardzo dawna. Pytanie tylko, czy są w stanie czekać na nowe odcinki kolejne kilka lat.

Przeczytaj także

Zobacz też: Willem Dafoe jako Hannibal i Gillian Anderson w roli agentki Starling w Deepfake'u "Milczenia owiec" [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.