Harrison Ford i Hellen Mirren zagrają główne role w serialu "1932". O czym opowie?

18.05.2022 12:46
Harrison Ford i Hellen Mirren zagrają główne role w serialu "1932". O czym opowie? Fot. AP/Associated Press/East News

"1932" będzie kolejnym prequelem popularnej produkcji "Yellowstone" z Kevinem Costnerem w roli głównej. Tym razem w przodków rodziny Duttonów wcielą się Harrison Ford i Helen Mirren.

1932 - kolejny prequel Yellowstone ma gwiazdy w rolach głównych

Obsada produkcji ze świata "Yellowstone" staje się coraz lepsza. Jak podaje Deadline, Paramount+ poinformowało w oficjalnym oświadczeniu, że zamierza stworzyć kolejny serial z serii - ten ma nosić tytuł "1932" (tytuł roboczy) i w rolach głównych wystąpią... Harrison Ford i Helen Mirren. Ci wcielą się w kolejne pokolenie rodziny Duttonów.

Polecamy

Na ten moment nie zdradzono zbyt wielu szczegółów dotyczących produkcji - spodziewamy się, że Mirren i Ford będą ówczesnymi nestorami rodu Duttonów. Twórcy podzielili się natomiast krótkim opisem serialu:

Następna przygoda przedstawi nam nową generację rodziny Duttonów i będzie eksplorowała czasy wczesnego XX wieku. Świat walczył wtedy z plagami i pandemiami, a przez Amerykę przechodziła historyczna susza, kończyła się prohibicja i zaczynał Wielki kryzys. Zobaczymy, jaki wpływ to miało na okolice zachodnich gór, które Duttonowie nazywają swoim domem.

Pierwsze odcinki serialu "1932" mają zadebiutować już w grudniu 2022 roku, a wyprodukują je MTV Entertainment Sudios, 101 Studios oraz Bosque Ranch Productions.

Polecamy

Taka decyzja nie powinna nikogo dziwić - poprzedni serial ze świata "Yellowstone" o tytule "1883" był najchętniej oglądanym serialem Paramount+ na świecie. W głównych rolach pojawiali się Tim McGraw i Faith Hill jako James i Margaret Duttonowie. W pozostałych rolach wystąpili Sam Elliot, LaMonica Garrett oraz Isabel May.

W produkcji jest również 5. sezon "Yellowstone" z Kevinem Costnerem w roli Johna Duttona. Poprzednie epizody średnio przyciągały przed telewizory około 11 milionów widzów i doczekały się kilku nominacji do nagród. W Polsce jest emitowany przez Paramount Channel.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.