Hayden Christensen pojawi się w serialu "Ahsoka" jako Darth Vader/Anakin Skywalker

25.10.2021 13:53
Hayden Christensen pojawi się w serialu "Ahsoka" jako Darth Vader/Anakin Skywalker Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Przy okazji 2. sezonu "The Mandalorian" mieliśmy okazję zobaczyć powracające postaci pokroju Boby Fetta, czy Ahsoki Tano. Oboje otrzymają własne seriale i wygląda na to, że jest na co czekać.

Hayden Christensen powraca do roli Anakina Skywalkera

Wszystko dlatego, że w nowym serialu oprócz Rosario Dawson, która wciela się w Ahsokę, powróci również Hayden Christensen, czyli Anakin Skywalker/Darth Vader znany z filmów "Atak Klonów", czy "Zemsta Sithów". 

Polecamy

Zdjęcia do serialu "Ahsoka" mają ruszyć już w 2022 roku. Wspomnianą Rosario Dawson mieliśmy okazję zobaczyć już w tej roli w serialu "The Mandalorian". Jej występ spotkał się raczej z pozytywnym odbiorem wśród fanów i krytyków.

Christensen pojawi się w roli Anakina we wspomnieniach lub być może jako duch mocy - w końcu akcja serialu ma się rozgrywać około 5 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi". Jeśli chodzi zaś o fabułę, to możemy założyć, że Ahsoka będzie polowała na Wielkiego Admirała Thrawna. Wydarzenia z tego serialu mają być mocno powiązane z akcją "The Mandalorian", a także innymi nadchodzącymi spin-offami.

Polecamy

Przypominamy, że Christensen pojawi się również w serialu "Obi-Wan Kenobi" z Ewanem McGregorem w roli głównej. 

Producentami wykonawczymi serialu "Ahsoka" są Dave Filoni oraz Jon Favreau. Filoni napisał również scenariusz do produkcji. Data premiery projektu na razie nie jest znana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.