09.04.2020 08:33

"Helter Skelter": niepublikowane dotąd nagrania w nowym dokumencie o Charlesie Mansonie. Kiedy premiera?

W najnowszym dokumencie o Rodzinie Mansona przyjdzie nam zobaczyć niepublikowane dotąd nagrania i wywiady. Premiera "Helter Skelter" już wkrótce.

Foto: ASSOCIATED PRESS/East News
Foto: ASSOCIATED PRESS/East News

Już niedługo kanał Epix zaprezentuje światu najnowszy serial dokumentalny traktujący o Charlesie Mansonie i jego morderczej Rodzinie. Co wiemy o produkcji?

"Helter Skelter" - nowy dokument o Charlesie Mansonie

Tytuł serialu odnosi się rzecz jasna do filozofii Mansona, której nazwę zaczerpnął z utworu grupy The Beatles. Produkcja ma być wszechstronną kroniką historii Rodziny Charlesa Mansona, która na przełomie lat 60. i 70. XX wieku terroryzowała Kalifornię. Zgodnie z doniesieniami portalu Deadline:

"

Będzie to kompleksowa opowieść o historii Rodziny Mansona, z nigdy wcześniej nieudostępnionymi wywiadami z jej byłymi członkami i dziennikarzami, w tym na sali sądowej. Zawarte zostaną też archiwalne materiały filmowe i nowo odnalezione zdjęcia.  "

Foto: kadr z serialu "Mindhunter"/ Netflix
Foto: kadr z serialu "Mindhunter"/ Netflix
Przeczytaj także Na ile wiernie "Mindhunter" odtworzył autentyczny wywiad z Charlesem Mansonem? [WIDEO]

"Helter Skelter" składać się będzie z 6 odcinków i zadebiutuje 14 czerwca 2020 roku. Za produkcję odpowiadają Lesley Chilcott, Berlanti Productions, Rogue Atlas Productions oraz Warner Horizon Unscripted Television.

Zobacz też: 12 najbardziej przerażających cytatów seryjnych morderców, tłumaczących ich motywy 

 

Tagi: News Seriale Charles Manson Dokument