Henry Cavill w pełnej krasie na planie "Wiedźmina 2". Czy kręci właśnie sceny z "Okruchów lodu"?

25.11.2020 13:32
Wiedźmin 2 Fot. materiały prasowe Netflix

Henry Cavill pojawił się na nowych zdjęciach z planu "Wiedźmina 2" przyodziany w wyjątkowy kostium. Na fotografiach towarzyszy mu postać, z którą dotychczas nie spotkał się w serialu...

Henry Cavill po dwóch pechowych przerwach w zdjęciach spowodowanych wykryciem koronawirusa wśród członków obsady (za pierwszym razem) i ekipy (za drugim), powrócił na plan "Wiedźmina 2", by ponownie wcielić się w Geralta z Rivii. Brytyjscy fani serialu czekali na ten moment, by móc znowu podglądać twórców i gwiazdy produkcji przy pracy. Najnowsze zdjęcia z planu "Wiedźmina 2" prezentują Geralta przyodzianego w płaszcz z kapturem w pełnej krasie, a dodatkowo zdradzają, które opowiadanie prawdopodobnie wzięła na warsztat Lauren S. Hissrich, tworząc nowy sezon adaptacji sagi Andrzeja Sapkowskiego.

Polecamy

Henry Cavill jako Geralt w podróżnym stroju

Za nowe zdjęcia z planu "Wiedźmina 2" odpowiada agencja Goff Photos, specjalizująca się w śledzeniu celebrytów. Jako pierwszy opublikował je brytyjski portal The Daily Mail. Fotografie zostały wykonane podczas prac odbywających się aktualnie w okolicy jeziora Fensham Little Pond w angielskim hrabstwie Surrey. Na pierwszy rzut oka widać, że zdjęcia zrobił zawodowiec z odpowiednim sprzętem. Henry Cavill prezentuje się na nich niemal tak jak na oficjalnych materiałach Netfliksa. 

Na kilku fotografiach uchwycono nawet jak gwiazdor "Wiedźmina" w przerwie między ujęciami usiłuje zjeść posiłek. Zdjęcie tak bardzo spodobało się fanom, że zaczęli tworzyć memy i fanarty na jego podstawie.

"Wiedźmin 2" będzie oparty na "Okruchach lodu"?

Ważniejsze niż obiad Henry'ego Cavilla jest jednak to, jakich informacji dostarczają nam zakulisowe zdjęcia z planu "Wiedźmina 2". Na kilku z nich możemy dostrzec serialowego Geralta rozmawiającego z czarodziejem Istreddem, w którego wciela się Royce Pierreson.

Fani prozy Andrzeja Sapkowskiego z pewnością bardzo dobrze wiedzą, co mogą oznaczać te wspólne sceny Cavilla i Pierresona. Biały Wilk wyruszył do posiadłości kochanka Yennefer w opowiadaniu "Okruch lodu", gdzie doszło do ich spotkania i wymiany zdań. Jeśli do obecności Istredda u boku Geralta dodamy fakt, że ma on na sobie ewidentnie podróżny strój, możemy wysnuć przypuszczenie graniczące z pewnością, że w 2. sezonie "Wiedźmina" pojawią się sceny z opowiadania "Okruch lodu" ze zbioru "Miecz przeznaczenia". Wcześniej ujawniono już, że w serialu Netfliksa zobaczymy także historię z opowiadania "Ziarno prawdy".

"Wiedźmin 2" - kiedy premiera?

Jeszcze przed drugą przerwą w zdjęciach, Netflix zapowiadał, że nowy sezon "Wiedźmina" zadebiutuje na platformie w 2021 roku. Mimo opóźnień, gigant streamingowy nie ogłosił na razie żadnych zmian w tej kwestii, możemy zatem spodziewać się, że 2. sezon serialu "Wiedźmin" zobaczymy już w przyszłym roku.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.