Henry Cavill na nowym zdjęciu zza kulis 2. sezonu "Wiedźmina" [FOTO]

21.08.2020 14:32
Henry Cavill na nowym zdjęciu zza kulis 2. sezonu "Wiedźmina" [FOTO] Fot. Rex Features/East News

Tęskniliście za Geraltem? Henry Cavill opublikował zdjęcie, na którym widzimy jak zmienia się w Białego Wilka.

Henry Cavill bardzo chętnie opowiadał o godzinach spędzonych w charakteryzatorni, gdzie Jacqueline Rathore i Csilla Blake-Horvath (odpowiedzialne za charakteryzację w "Wiedźminie") zmieniały go w Geralta z Rivii. Teraz podzielił się z fanami tym, jak proces wygląda "od kuchni".

"Wiedźmin" - Henry Cavill na nowym zdjęciu zza kulis 2. sezonu

Zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" wznowiono w połowie sierpnia 2020 roku, po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa. Powrót na plan potwierdziła kilka dni temu showrunnerka serialu, za pomocą serii zdjęć oddającej realia pracy w dobie COVID-19. Teraz odtwórca głównej roli podzielił się własną fotką, na której widzimy, jak charakteryzatorki przygotowują jego głowę do nałożenia ikonicznej peruki. 

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy zadebiutuje 2. sezon "Wiedźmina". Mówi się jednak, że druga połowa 2021 roku to najbardziej optymistyczna z tych realnych wersji. W rolach głównych powrócą Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.