"Wiedźmin" - Henry Cavill opowiedział o scenie walki z Blaviken w świetnym wideo od Netfliksa
30.01.2020 09:09
"Wiedźmin" - Henry Cavill opowiedział o scenie walki z Blaviken w świetnym wideo od Netfliksa Fot. kadr z serialu "Wiedźmin"/youtube.com

Wiedźmin we własnej osobie objaśnia nam, jak kręcono TEN pojedynek - scena po scenie. Takimi słowami Netflix opisał nowe wideo promujące ich przebojowy serial o zabójcy potworów.

Serial "Wiedźmin" stał się fenomenem popkulturowym przełomu 2019 i 2020 roku. Adaptacja dzieł Andrzeja Sapkowskiego z miejsca okazała się jednym z flagowych tytułów platformy streamingowej. W związku z tym, Netflix chętnie promuje produkcję z Henrym Cavillem w roli głównej.

Wiedźmin - Henry Cavill przeanalizował scenę walki z serialu

Sam Brytyjczyk pojawił się w dwóch wideo promujących produkcję. W pierwszym z nich opowiada o nagraniu najlepszej sceny walki w "Wiedźminie", która pojawiła się pod koniec 1. epizodu. Geralt samodzielnie pozbywa się bandy Renfri, a następnie rozprawia się z samą szefową gangu. Klip zawiera wiele interesujących szczegółów:

Przeczytaj także

W drugim materiale promocyjnym poznajemy natomiast różnice między mieczami wiedźmina. Oczywiście większość fanów wie, że noszą oni miecze dwa - stal na ludzi, srebrny na potwory. Cavill wyjaśnił jednak różnice między serialowymi ostrzami, a potem zdradził subtelne zmiany, które były stopniowo wprowadzane do designu broni. 

Wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu "Wiedźmina" można oglądać w bazie serwisu. W planach jest kontynuacja serialu. Już zapowiedziano, że drugi sezon zadebiutuje w roku 2021. Zdjęcia rozpoczną się w Londynie w lutym 2020 roku. W rolach głównych powrócą Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.