Henry Cavill opuścił plan drugiego sezonu "Wiedźmina" w Yorkshire. Wszystko przez koronawirusa

04.11.2020 10:25
Henry Cavill opuścił plan drugiego sezonu "Wiedźmina" w Yorkshire. Wszystko przez koronawirusa Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Henry Cavill poinformował swoich fanów, że opuścił plan wyczekiwanego, drugiego sezonu "Wiedźmina". Ze względu na lockdown prace przenoszą się do studia.

Henry Cavill opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, pod którym poinformował fanów, że opuszcza Yorkshire i plan "Wiedźmina". Jednak widzowie wyczekujący drugiego sezonu kultowej produkcji mogą spać spokojnie, prace nad serialem przenoszą się do filmowego studia.

Wiedźmin 2: Henry Cavill opuścił plan w Yorkshire

"Wiedźmin 2" to najbardziej wyczekiwana produkcja Netfliksa. Pandemia koronawirusa nie ułatwia twórcom prac na planie. Artyści musieli przerwać zdjęcia ze względu na lockdown, jednak mimo to premierę sezonu zapowiada się na 2021 rok.

Wiedźmin 2: Henry Cavill opuszcza plan serialu przez lockdown

Tym razem o kolejnych perturbacjach podczas kręcenia "Wiedźmina" poinformował tytułowy bohater, w którego wciela się Henry Cavill. Aktor opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym trzyma w ręku podróżną torbę. Drugą dłonią dzierży smycz Kala, swojego psa. Jak można się łatwo domyślić, Cavill opuszcza właśnie Yorkshire i plan serialu.

Przeczytaj także

W swoim wpisie aktor poinformował fanów, że Anglia ponownie wprowadza lockdown, dlatego trzeba opuścić teren Yorkshire. Jednak równocześnie uspokoił wyczekujących dalszych przygód Geralta:

Nadszedł czas, abym opuścił Yorkshire i niezwykłą północ. Wracam na południe, żeby kontynuować zdjęcia w studiu.

Aktor ma nadzieję, że do malowniczych miejsc uda mu się jeszcze powrócić, kiedy sytuacja epidemiologiczna na świecie będzie nieco spokojniejsza.

 

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.