13.01.2020 16:37

Henry Cavill podziękował fanom "Wiedźmina" i potwierdził rozpoczęcie prac nad 2. sezonem

Odtwórca roli Geralta z Rivii opublikował wideo, w którym podziękował fanom za tak olbrzymie zainteresowanie "Wiedźminem". Potwierdził również rozpoczęcie prac nad nowym sezonem.

Foto: kadr z serialu "Wiedźmin"/ Netflix
Foto: kadr z serialu "Wiedźmin"/ Netflix

Szum wokół "Wiedźmina" nie cichnie. Od premiery pierwszego sezonu minęło już kilka tygodni, jednak serial wciąż nie schodzi z języków. Ten stan rzeczy szybko nie ulegnie zmianie, gdyż prace nad kolejnymi odcinkami właśnie ruszyły, a odtwórca głównej roli obiecał fanom systematyczne relacje z planu.

"Wiedźmin" - Henry Cavill dziękuje fanom i potwierdza rozpoczęcie prac nad 2. sezonem

Henry Cavill, po krótkiej przerwie, powrócił na łono mediów społecznościowych. Na instagramowym profilu aktora pojawiło się wideo, w którym ten przechadza się po Londynie. Brytyjczyk zwrócił się w filmiku do fanów "Wiedźmina", dziękując za tak ciepłe przyjęcie i zainteresowanie pierwszym sezonem serialu. Serialowy Biały Wilk potwierdził również, że prace na drugim sezonem "Wiedźmina" już ruszyły.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Główni bohaterowie "Wiedźmina" na niepublikowanych dotąd zdjęciach z 1. sezonu [GALERIA]

Henry obiecał również fanom, że będzie regularnie umieszczał ujęcia z planu "Wiedźmina". Dzięki temu będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach związanych z produkcją. Miejmy nadzieję, że słowa dotrzyma.

Zobacz też: W 2. sezonie "Wiedźmina" pojawi się wątek LGBTQ+? Showrunnerka skomentowała tę kwestię  

Tagi: News Seriale Wiedźmin Netflix Henry Cavill