22.10.2018 11:33

"Wiedźmin" na Netflix: Henry Cavill pokazał zakulisowe zdjęcie z Kaer Morhen

Aktor wcielający się w Geralta udostępnił zakulisowe zdjęcie z Kaer Morhen, które jest pseudonimem jego... przyczepki. Cavill twierdzi, że przygotowuje się do "ostatnich egzaminów".

Henry Cavill
foto: AFP/EAST NEWS

Henry Cavill wcieli się w Geralta z Rivii, tytułowego "Wiedźmina". Serial zadebiutuje na Netfliksie pod koniec 2019 roku, więc ruszyły już intensywne prace nad produkcją. Potwierdził to sam aktor, który w jednym z postów na Instagramie pochwalił się swoim Kaer Morhen. Tak mężczyzna nazwał przyczepkę, która służy mu za dom podczas kręcenia "Wiedźmina". Dla niezaznajomionych - Kaer Morhen w książkach i grach było siedzibą wiedźminów z cechu wilka, w tym Geralta, Eskela czy Vesemira. 

Aktor pochwalił się zakończeniem kolejnego tygodnia treningów w Kaer Morhen. Zapowiedział też, że szybko zbliżają się "ostatnie egzaminy". Cavillowi towarzyszy jego wierny pies Kal (tak, został nazwany na cześć Kal-Ela/Supermana), który od kilku dobrych miesięcy towarzyszy Brytyjczykowi na praktycznie każdym zdjęciu. Ciekawe, czy zwierzak wystąpi gościnnie w serialu "Wiedźmin".

Henry Cavill pokazał zakulisowe zdjęcie z Wiedźmina

Nie jest to pierwsze takie zakulisowe foto, którym Cavill podzielił się z fanami - aktor zaczął przygotowania kilka tygodni wcześniej, co potwierdził zdjęciem, na którym po raz kolejny pozuje z Kalem. Trzeba przyznać, że pies Cavilla jest naprawdę prześliczny:

Michał Żebrowski miał zagrać w Wiedźminie na Netfliksie

Pod koniec października 2018 roku dowiedzieliśmy się, że propozycje zagrania w serialu miał Michał Żebrowski, czyli aktor, który wcielał się w Geralta w serialu z początku XXI wieku. Mężczyzna nie zdążył jednak wysłać nagrania próbnego, przez co Netflix musiał mu podziękować za współpracę. Żebrowski przyznał jednak, że nie żałuje, bo przeżył już mnóstwo czasu na planie "Wiedźmina". A szkoda, bo jego gościnna rola mogłaby być ładnym ukłonem w stronę fanów. 

"Wiedźmin" pojawi się na Netfliksie pod koniec 2019 roku. Pierwszy sezon będzie liczył 8 odcinków. Zdjęcia ruszą do produkcji ruszą w listopadzie 2018 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix Henry Cavill