13.12.2019 09:19

Wiedźmin czyta "Wiedźmina". Henry Cavill promuje serial czytając fragmenty "Ostatniego życzenia"

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy, od strony bramy Powroźniczej". Te słowa rozpoczynają kultową sagę Andrzeja Sapkowskiego. I chociaż nie padają one w nowym wideo Netfliksa, to i tak serwis należy pochwalić za świetne wideo promujące "Wiedźmina".

Henry Cavill jako wiedźmin
foto: kadr z serialu "Wiedźmin"/Netflix

Do premiery "Wiedźmina" został tylko tydzień, więc Netflix bombarduje nas nowymi materiałami dotyczącymi swojego nowego serialu. W sieci pojawił się finałowy zwiastun, przedstawienia postaci, polskie miasta są oblegane przez plakaty z Geraltem, Ciri i Yen, a teraz platforma streamingowa podzieliła się kolejnym świetnym wideo. Tym razem Henry Cavill czyta pierwsze opowiadanie z tomu "Ostatnie życzenie", które zatytułowane jest po prostu "Wiedźmin". 

Wiedźmin - nowe wideo promujące serial

Wideo przeplata kadry z Cavillem czytającym książkę, siedzącym na wielkim skórzanym fotelu z fragmentami serialu (kilka z nich jest prawdopodobnie bezpośrednio zainspirowane czytaną prozą). Jeżeli nie czytaliście opowiadania "Wiedźmin", to nie będziemy wam psuli niespodzianki, a jeżeli je znacie, to posłuchajcie, jak głosowo interpretuje je serialowy Geralt:

Henry Cavill jako Wiedźmin
Henry Cavill jako Wiedźmin
Przeczytaj także „Wiedźmin” Netfliksa na finalnym zwiastunie przepełnionym akcją [WIDEO]

Tak jak wspomnieliśmy, "Wiedźmin" zadebiutuje na Netfliksie już 20 grudnia, zatem niedługo w sieci powinny się pojawić pierwsze recenzje długo wyczekiwanego show na podstawie książek Sapkowskiego. W roli głównej wystąpi oczywiście Henry Cavill, któremu towarzyszyć będą Anya Chaltora jako Yennefer i Freya Allen jako Ciri. 

Zobacz także: Udostępniono dwa utwory z "Wiedźmina". Posłuchajcie motywu przewodniego Geralta 

Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix Henry Cavill