"High School Musical" - gwiazda oryginalnego filmu powróci w nowym serialu Disneya

19.01.2022 14:51
"High School Musical" - gwiazda oryginalnego filmu powróci w nowym serialu Disneya Fot. materiały prasowe/Disney/East News

Twórcy "High School Musical: The Musical: The Series" (tak, to prawdziwy tytuł tego serialu) właśnie ogłosili kolejne nowa nazwiska w obsadzie serialu. Są znajome twarze.

Gwiazdy Disneya dołączyły do obsady serialu High School Musical

Niedawno w Los Angeles ruszyła produkcja trzeciego sezonu "High School: The Musical: The Series". Jak podaje portal Deadline, do obsady dołączyło kilku aktorów - wśród nich znajdziemy znajome twarze. W serialu pojawi się m.in. gwiazdor oryginalnych filmów, Corbin Bleu, a także Jason Earles z "Hanny Montany". Obaj panowie pojawią się w rolach gościnnych.

Polecamy

Na stałe do obsady dołączą natomiast Adrian Lyles oraz Saylor Bell. Twórcą i producentem wykonawczym serialu pozostaje Tim Federle.

Dowiedzieliśmy się, że trzeci sezon zabierze drużynę Wildcats na obóz Camp Shallow Lake, gdzie różni uczestnicy zabawy będą rywalizowali w stworzeniu najlepszego musicalu na podstawie "Krainy Lodu". W nowych odcinkach usłyszymy nie tylko muzykę ze wspomnianego filmu, ale także z "Camp Rock" oraz oryginalnej serii "High School Musical".

Czyżby Corbin Bleu miał powrócić z bangerem "Push It To The Limit"?

Polecamy

W serialu nadal oczywiście występują gwiazdy poprzednich dwóch sezonów, czyli m.in. Joshua Bassett, Matt Cornett, Sofia Wylie, Julia Lester, Dara Reneé, Frankie Rodriguez, Kate Reinders, Olivia Rose Keegan i Olivia Rodrigo.

Potwierdzono już, że Bleu powróci w roli Chada, natomiast Earles wcieli się w Deweya Wooda, który jest zarządcą obozu Shallow Lake. Niestety data premiery nowych odcinków na razie nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.