Hopper i Steve połączą siły w 3. sezonie „Stranger Things”?

Sergiusz Kurczuk
27.12.2017 11:47
Joe Keery, David Harbour - Stranger Things|undefined Fot. kadry z serialu Stranger Things

David Harbour pozazdrościł Gatenowi Matarazzo duetu z Joe Keerym z 2. sezonu „Stranger Things”. Aktor chciałby połączyć siły ze Stevem w kolejnej odsłonie serialu. 

„Stranger Things” każda z postaci potrafi podbić serca widzów. Jednak niekwestionowanymi bohaterami 2. sezonuSteve (Joe Keery) i Dustin (Gaten Matarazzo), między którymi wytworzyła się specyficzna relacja. Fani szybko okrzyknęli ich najlepszym serialowym duetem ostatnich lat. Nic dziwnego, że obaj aktorzy cieszą się obecnie jeszcze większą popularnością, niż po premierze 1. sezonu hitu Netfliksa. Widzowie liczą, że w kolejnej serii duet powróci, jednak inny członek obsady „Stranger Things” też chciałby wystąpić u boku słynącego z fryzury Steve'a. Aktor David Harbour, który zagrał szeryfa Hoppera, zdradził swoje nadzieje na temat przyszłości bohatera w rozmowie z Variety.

Myślę, że Internet wie o mojej miłości do Joe Keery'ego. Z przyjemnością zobaczyłbym Hoppera i Steve'a w duecie, chociaż szczeze wątpię, że to się wydarzy. Z chęcią pracowałbym z Gatenem. Chcę, żeby pojawiło się więcej elementów przeszłości Hoppera. Kiedy Eleven wchodzi do piwnicy, widzi kupę pudełek. Na których są napisy: „Laboratorium w Hawkins”, „Tata”, „Wietnam”, „Nowy Jork”. Jest dużo historii, które możemy poznać: czasy Hoppera w nowojorskiej policji, czasy w Wietnamie.

Sara umarła teoretycznie 5 lat przed rozpoczęciem naszej historii. Jeśli chodzi o linię czasową serialu, w pierwszym sezonie przeprowadziłem się z powrotem do Hawkins po tym doświadczeniu. Widzimy mnie, dzwoniącego do byłej żony, która ponownie wyszła za mąż i urodziła dziecko. W tym serialu jest wiele bogatego materiału i mam nadzieję, że sekrety wokół Sary i całego tego wydarzenia pojawią się w kolejnych sezonach. Może nie w taki sposób, jak myślicie. Ale jest wiele złożoności w związku Hoppera i śmierci Sary. 

Czyżby Harbour znowu powiedział za dużo? Aktor słynie z tego, że wyjawia sekrety braci Duffer na temat ich serialu. Hopper to ciekawa postać i zasługuje na eksplorację, jednak szczegółowa przeszłość bohatera mogłaby nie przypaść do gustu widzom, podobnie jak miało to miejsce w przypadku odcinka o Kali w drugim sezonie „Stranger Things”. Oczywiście w sieci pojawiają się liczne teorie na temat przeszłości Hoppera, ale ten wątek nie jest chyba aż tak istotny dla fabuły serialu. Kto jednak wie, czym zaskoczą nas bracia Duffer w przyszłości.

„Stranger Things” 3 powróci na platformę Netflix dopiero w okolicach roku 2019. Oznacza to, że musimy jeszcze poczekać na ewentualny duet Hoppera ze Stevem.  

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.