27.08.2018 18:01

Nowi bohaterowie w „House of Cards 6”! Poznaj rodzinę Shepherdów

W związku z nadchodzącą premierą 6. sezonu „House of Cards”, Netflix zaprezentował oficjalne zdjęcia nowych postaci, które odegrają ważną rolę w finałowej odsłonie serialu.

House of Cards 6 rodzina Shepherdów
foto: materiały prasowe Netflix

W 6. sezonie „House of Cards” zabraknie wprawdzie Franka Underwooda, ale za to pojawi się grono nowych bohaterów, którym będzie musiała stawić czoła nowa prezydent USA, Claire Underwood. Istotną rolę w nowych odcinkach odegra rodzina, która - jak enigmatycznie zapowiada Netflix - zawsze modli się wspólnie... Serwis zaprezentował pierwsze zdjęcia i opisy Annette, Billa i Duncana Shepherdów z 6. sezonu „House of Cards”.

HOC6 rodzina Shepherdów

„House of Cards 6”: Kim jest rodzina Shepherdów?

Anette i Bill Shepherd to rodzeństwo, które odziedziczyło Shepherd Unlimited, wiodący konglomerat przemysłowy. Jako bogaci biznesmeni o licznych koneksjach, mają ogromny wpływ na amerykańską scenę polityczną. Mają też bardzo konkretną wizję tego, jak powinna wyglądać Ameryka, a także przeszłość związaną z państwem Underwood. Jak Claire poradzi sobie z Shepherdami? Przekonamy się w 6. sezonie „House of Cards”.

HOC6 rodzina Shepherdów
HOC6 rodzina Shepherdów

W Annette i Billa wcielą się nominowani do Oscara Diane Lane („Niewierna”) i Greg Kinnear („Lepiej być nie może”). Towarzyszyć będzie im wschodząca gwiazda ekranu – Cody Fern („American Horror Story”), który wcieli się w Duncana Shepherda, oddanego syna Anette, który reprezentuje nowe pokolenie ambitnych polityków.

„House of Cards 6” - kiedy premiera?

6. sezon „House of Cards” będzie zwieńczeniem pierwszego w historii serialu Netfliksa po 5 latach od jego premiery. Finałowe odcinki zadebiutują w serwisie 2 listopada 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale House of Cards Netflix